Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Linea nigra. Meddig làtszódott...

Linea nigra. Meddig làtszódott nektek? Ha szolizok nehezebben múlik el? (Nem feltétlenül ez a kategória, de hàtha több anyuka tud vàlaszolni)

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 08:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom, nem is halványodott még. 😊
2018. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Az én fiam 7 és fél hónapos, de nekem még ugyanolyan mint terhesen. Pedig én is szeretnék nyárra egy kis színt, és szolizni, de én is attól tartok, hogy megmarad.
2018. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
1.5 évig látszott, bár én az a ritka kivételes ember vagyok, akinek tetszett, hogy ott volt, imádtam. Most 27 hetes vagyok, még nem látszik semmi, de remélem megint lesz csík a hasamon.
2018. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, bár én az egész várandósságot is, minden velejárójával. 😊
2018. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak másodszorra lett halványan és fogalmam sincs mikor múlt el, tán pár hónap. Szolizást nem ajánlom, még szoptatás alatt is sok májfoltom jött elő naptól, ha nem kentem magam, aztán hál'Istennek elmúltak, de ronda volt, nem kísérleteznék ilyesmivel terhesen és utána sem nagyon.
2018. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Próbáld meg szivaccsal finoman dörzsölni fürdés közben, nekem pár alkalom után eltűnt.

Amúgy a harmadik terhességemnél nekem sem volt.

2018. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a köldökömtől lefelé gyerekkoromtól volt csík. Hogy miért,hogyan, nem tudom. Terhesség alatt erősebb lett,köldök felett is folytatódott. 2 éves a lányom,visszatért az eredeti állapotba. Halványan köldök alatt látszik. Inkább fehér bőrű vagyok,mint barna,icipici barnultsággal.
2018. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
7 és fél hós a fiam és még mindig látszik. szerintem sokat halványult, de nem kell keresgélni még mindig... ez van :D
2018. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!