Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mit látott az uh. -n a...

Mikor mit látott az uh. -n a doki?

Figyelt kérdés
Valószínű menzesz előtt estem teherbe, mint az ezelőtti terhességemnél. Elmaradt menzesz utáni héten lett csak halvány pozitív a tesztem, aztán még egy hét múlva lett erős pozitív. A közepesen erős teszt után hüvelyi uh-n megvastagodott nyálkahártyát látott a doki. Rá egy hétre nem mondott semmit, csak hogy kialakulóban van, de még nem biztos, majd jövő héten. Én amit láttam tudatlanként az egy cukorborsónyi fekete kör amiben sok ráfókuszálás után látszott valami zavarosodott részecskés dolog :D Nade miért nem mondja hogy mi a szitu? Nem akarja, hogy csalódjak a bizonytalanban? Mert azt mondta, hogy ilyenkor még 20 %-ban felszívódhat, és akkor menjek csak be, ha fájdalmam van és vérzek, de egy hét múlva uh. Nektek korai terhességnél mit mutatott? Fájnak a melleim 4 napja, mintha belövellne a tej szülés után,olyan feszülő fájdalom a melleim oldalánál főleg. Tapasztalatok?
2018. márc. 14. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass az orvosra. Nagyon korán mentél dokihoz, mivel a peteérésed elég későn volt, így érthető, hogy nem látszott semmi, hiszen majdnem két héttel később fogant, mint a tankönyvi példa.

Én először 6 hetesen mentem, akkor már látott petezsákot és 3 mm-es embriót még csak sejthető szívhanggal, 7 hetesen pedig már szívhang is volt.

Ne izgulj, később fogant, érthető, hogy még nem látott semmit. Türelem :)

2018. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21-én szívhang is volt! kb 4 az embrió :D
2018. márc. 23. 20:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a terhesség a 12. hétig fejlődött , majd elhalt. Nem számítottunk rá, a genetikai szűrés eredménye is jó volt, a 14. héten kezdtem pecsételni újra, mert a 4.5.6. héten is pecsételtem, ezek után kaptam utro-t, de valószínű, hogy nem ez volt a probléma. A 11. heti uh-n láttam, ahogy kalimpál a kis kezeivel. Szörnyű volt, de a doki azt mondta, már nem is kezdődött jól a dolog, de azért reménykedett, csak nem akart megijeszteni. Csak a tapasztalat miatt írtam, nem ijesztegetésnek.
2018. júl. 18. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!