Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek szinte biztosra...

Volt akinek szinte biztosra mondták a fiút, mégis lány lett?

Figyelt kérdés

12.heti UH-n határozottan látszott egy kis valami a lábai között és az orvos néhány mp nézegetés után közölte, hogy fiú (nekem egyébként az elejétől ez a megérzésem). A párom megkérdezte, hogy ez mennyire biztos - 90% volt a válasz.


Azt tudom, hogy fiút könnyű lánynak nézni, mert ha nem latszik semmi nem jelenti, hogy nem is fejlődik ki. De lányt fiúnak szerintem kevésbé, hiszen VAN ott valami :)


Van olyan, akinek fiút mondtak szinte biztosra, mégis kislány lett?


2018. márc. 15. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért lányt is lehet fiúnak nézni, ha a köldökzsinórt fordul oda éppen, és arról hiszik azt, hogy az AZ... :)
2018. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömet végig lánynak mondták, még a szobája is rózsaszín lett és amikor kibújt jött a meglepetés hogy kékre kellett volna. :D
2018. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, hogy egy pár cm nagyságú magzatnak mekkora pénisze van?

Nem nem a péniszt látják, hanem a zacskot a fiuknál.

A magzat hátulról a popo felöl látszik egy vágás ami vagy megy tovább a lábak fele, vagy egy csomoban végzödik.

àltalában amit elölröl látni 12 hetesen az vagy a kiálló dolog ami vagy csikló vagy pénisz lesz, de ekkor még nem külömböztethetö meg.


Velem együtt volt terhes egy jó ismerösöm, neki 12 hetesen kisfiut mondtak majd 16 hetesen és 20 hetesen is. Majd 21 hetes 3D közölte vele a doki, hogy ez 100% kislány. Ès kislány is lett...

2018. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

A férjem lánya a kilencevenes évek elején született. Végig fiút mondtak. Aztán császár után azzal ment oda a még kába anyához a doki, hogy "egészséges az újszülött, csak néhány centi hiányzik belőle". Pánik, hogy jézusom, mije nincs?

Ekkor derült ki, hogy bezony lány lett. A doki meg picit túltolva a viccelődést.

2018. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 12. hetin még mindkét nemnél látszik egy dudor odalent és később ebből fejlődik tovább a nuni vagy a kuki. Csak ha nagyon szerencsés pózban van dönthető el biztosra. Én pl. azt hittem rá hogy fiú de mondta a doki hogy ez még nem eldönthető és ő se mond semmit inkább. A 18. hetin mondták meg biztosra hogy lányunk lesz.
2018. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nálunk ez volt 2-szer is.3 gyerkőc van.A negyedik még pocaklakó.Az elsőnél 19.héten kisfiút mondtak.24.hét körül elmentünk 4D-s UH-ra ott kislánynak látszott.27.héten megint kisfiút mondtak,mi is láttunk ott valamit a kis lábai között.Ezek után már nagyon biztosak voltunk benne,hogy kisfiú.A szobát ugyan szürkére festettük de tele kék dekorációkkal.Fiús ruhákat vettünk és két fiúnevünk volt ami között vacilláltunk.Mikor megszületett,akkor döntöttünk,hogy Kristóf vagy Milán legyen,hát Olívia lett:D.Nem volt lánynevünk,eleinte beszéltünk róla,de az Olívia szóba sem jött,aztán olyan kis Olíviás pofija volt,hogy ez lett a neve.

Na a másodiknál,már nem követtük el ezt a hibát,leginkább uniszex ruhákat vettünk,úgy terveztük,hogy ha megszületik akkor veszünk színben illő dolgokat is.Na őt például végig kisfiúnak mondták.A 35.héten be lettem fektetve,megnézték a babát,kérdeztem fiú-e még,a válasz az volt,hogy miért eddig az volt?Vizsgálat után hívtam a párom,hogy azt mondják kislányunk lesz:D Még akkor bejött és elkezdtük nézegetni a neveket,hogy ha tényleg lány lesz,legyen tartalék név.2 nap múlva meg is született a második kislányunk.A szülész orvossommal csak nevettünk,hogy hogy történhetett ez másodjára is.

A harmadikat kislánynak mondták végig,kislány is lett.

Mosta negyedikkel 37.hétben vagyok,kisfiút mondanak,de hát nálunk a fiúkból mindig lány lesz,úgyhogy akkor lesz a biztos ha megszületik majd.

2018. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
30 hétig kisfiú volt,2 orvos is azt mondta...és hopp a 35. héten kijött a kislány!kora szülött lett de egészséges...valahogy nem hittem az orvosoknak és mi is mindent fehérbe vettünk hogy ne legyen se kék se rózsaszín...most tervezzük a 2. babát és ugyan így fogom itt is ha össze jön,hogy a végéig semmi színek!boldog babavárást
2018. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12.heti uh.-on tutira kislányt mondtak. Majd 2 hét múlva kisfiú lett, aki már 100% hogy kisfiù.

Szerintem a kislányt könnyebben nézik kisfiúnak mert a köldökzsinór is ott lehet a lába között és már egyből kisfiù az a kislány.

Tapasztalt orvos a 12. héten már azért meg tudja mondani biztosra.

A Kislányunknál a 12.héten megmondta az orvos.

Most a Kisfiúnknál nem annál az orvosnál voltunk, hát látszik is....

Tesómnak a 12.heti 4d uh.-on én is egyértelműen kiszúrtam a kukit, nem is kellett mondani és mutatni.

2018. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló, ez mostanában volt? Ha igen megkérdezhetem hogy hogy lehet ilyen a mai modern gépek mellett? 4d, 5d és mégis tévednek? Hogy vizsgálták akkor azt az anyukát és a babát még? Jó hogy másban nem tévedtek.

Kérdező bocsi az offért.

2018. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!