Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok is volt rá példa?

Nálatok is volt rá példa?

Figyelt kérdés
Tegnap este aktívak voltunk a párommal és az aktivitásunk uItán nagyon halvány rózsaszín ( folyást ) tapsztaltam ami mai napig is tart! A menstruációmig még egy hét van hátra! Esetleg valakinek információ ezzel kapcsolatban? (Babát tervezünk aminek semmi nem áll az útjában ...)
2018. márc. 15. 17:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Menstruációs panaszok között nem tapasztaltam alhasi fájdalmat csak mellfeszülést illetve a mellek oldalán fájdalmat!
2018. márc. 15. 17:32
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem.. 8. dpon este barnás folyás szex után, másnap reggelre még volt rózsaszín, aztán elmúlt. Én terhes voltam. Drukkolok, hogy neked is azt jelentse.
2018. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bizakodóak vagyunk hogy baba lesz! Nagyon szépen köszönöm a kedvességedet és a jókívánságaidat😘Nekem először volt halvány rózsaszín és ma halvány barna! SZORÍTSATOK ☺️
2018. márc. 15. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Aktus után bármilyen folyásod is van az nem lehet a terhesség jele, mivel olyankor még össze sem találkozott a sperma a petesejttel. Ha egy hét múlva menstruálsz, akkor ovulációd sem most volt, tehát baba tegnapi szexből nagy eséllyel nem lesz.
2018. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem de nem csak tegnap voltunk aktívak😁(Minden 2. nap megadjuk a lehetőséget!)Mi azért bizakodunk☺️ És köszönöm a választ 🙂
2018. márc. 15. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Úristen 4-es, látom te se olvastad át a kérdést normálisan kötekedés előtt. 1 héttel menzi előtt valószínűleg 1 héttel van ovu után, márpedig babát tervez a kérdező, nem nehéz kitalálni, hogy volt együttlét ovu körül is... akkor pedig a beágyazódás kezdődne most, ha sikerülne, az pedig miért ne okozhatna ilyet??? Én is 8. dpot írtam, ovu előtt és ovu napján is volt együttlét, úgyhogy a beágyazódás körüli időszak volt a 8. dpo...

2-es

2018. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ovulációm napja 2018.03.08 volt! Az előtt is együtt voltunk miután a menses elmúlt! Minden 2.napon! Ovulaciómat mindig nézem követem a testi jeleit is! (Tojásfehérje jellegű folyás nyák....!) Köszönöm mindenkinek a választ❤️
2018. márc. 15. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb így volt mint neked kedves kérdező,ilyen rózsaszínű folyás meg barnazas,kb ilyen időszakban is mint neked,de sajnos nem jött össze a baba...aktivkodás közbe meg sérülhetett egy fal odabent és az okozta ezt valószínű,viszont nem mindenkinél ugyan azt jelenti!szóval ha meg jön amikor kell akkor ez történt,ha nem jön meg akkor pedig a beágyazódás történhetett :)) üdv és sok sikert!
2018. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha most tesztelek? Korai még?
2018. márc. 16. 13:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Korai lenne még a teszt
2018. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!