Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama, nalatok is volt/van...

Kismama, nalatok is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
tegnapelott ejszaka arra ebredtem hogy nagyon begorcsolt a jobb vadlim kb 5 percig tartott de legszivesebben sirtam volna annyira rossz volt.. azota mindig faj, gorcsolget.. alig birok raallni a jobb labamra, foleg reggel.. tudnatok segiteni hogy mitol van ez es mit tudok csinalni hogy nem fajjon?! 37 hetes kismama

2016. ápr. 27. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szedsz magnéziumot? Nekem az izomgörcsöket a magnézium hiány okozta.
2016. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a vége felé ez már gyakori, nekem is volt ilyen (igaz 25 hetesen) én magnerotot vettem be, meg ittam egy kálcium sandoz pezsitablettát.
2016. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, magnézium-kálcium hiány csinál ilyet, terhesen különösen. HA fiatalabb terhes lennél, mondanám, hogy szedj bőven magnéziumot, de ilyen kevéssel szülés előtt nem merem ezt mondani, mert izomlazító hatású és vajúdás közben az nem jó, azért szokták abbahagyatni a szedését is a 36. hét körül. Előtte ugye nagyon jó görcsök ellen.


Kérdezz meg dokit, az a biztos.

2016. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gravidat es magnemixet szedtem a 35 hetig de a doki azt mondta hogy mar ne szedjem.. mar csak a verkepzo van, de a szules utan szednem kellesz magnerotot...
2016. ápr. 27. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
magnéziumos oldat. magne b6 ivóoldat a neve, gyorsan hat görcs esetén és nem kell folyton szedni. vagy magnosolv. mindkettőt használtam.
2016. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36. héttől nem szedhet magnéziumot...
2016. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel :/ igaz meg csak 33 hetes vagyok igy szedhetem a magneziumot, de igy is gorcsolok este ... Ilyenkor teljes erőből húzom felfelé a labujjaimat, igy viszonylag hamar elmúlik a gorcsoles
2016. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok tejet, egyél sok tejterméket. Valószínűleg azért van ez, mert magnézium hiányod van
2016. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!