Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok bejött a szódabikarbón...

Nálatok bejött a szódabikarbónás baba neme teszt?

Figyelt kérdés

11+4 hetes vagyok, lassan UH de szórakozásból kipróbáltam ma reggel.

Aszerint kislány.( nem habzott fel a szódabikarbónás pisi ) Viszont a kínai naptárban nagyon hiszek, és aszerint kisfiú. Meg jól viselem a terhességem...

Szerintetek van valóságalapja ezeknek?

Konkrét tapasztalaitokat megoszthatnátok. Természetesen mindegy a neme. Lényeg az egészség.:)


2018. febr. 20. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Egyik se megbízható, se a szódabikarbóna, se a kínai naptár.

Üdv: három gyerekes anya

2018. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

16 hetes kortól érdemes a szódabikarbónás, hipós teszteket megcsinálni. Nekünk semmi nem történt amikor összeöntöttük, lányunk lesz egyébként. A kínai naptár is lányt mondott.

Terhességi tünetem egyáltalán nem volt, egyszer sem hánytam, savanyút kívántam. Tipikus fiús terhesség sztereotípiák. :)

2018. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Semmi alapja nincs.
2018. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2.válaszoló azért nálad ezekszerint bejött a kislány mindkét opció szerint :)

Amúgy én is gondoltam rá, hogy korán csináltam meg. De az én orvosom 12.héten szinte biztosra szokta mondani a nemét, ugyhogy majd lehet már jövő héten kiderül, ha jól fekszik. Először is az a lenyeg hogy minden legyen rendben, hiszen hetek óta nem láttam.❤

2018. febr. 20. 10:57
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Milyen az a szódabikarbónás baba?
2018. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a kínai naptár sem jött be :)

A szodabikarbónás meg egyenesen baromság. Miért akarod magad felrevezetni ilyen hülyeségekkel?

2018. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
nem!! minden tesztet kipróbáltuk és mind lányt mutatott. az ultrahang is és mikor megszületett azt bizonyította: fiú :P
2018. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kínai naptár: fiú. Szóda: fiú. Rosszullét hiánya: fiú. Pocakforma: fiú. Kívánt ételek: fiú.

Akárhogy nézem, ez a baba itt mellettem: LÁNY! 😂

2018. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Kínai naptár nem jött be.

Szódabikarbóna sem

Sütőpor igen. Ez több ismerősömnek is bejött.

2018. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egyik se jött be. Kínai naptár alapján fiúnk lenne... hát lányunk lett és semmi bajom nem volt terhesen. A rosszullevésnek sincsen semmilyen köze a neméhez. Mire alapozod, hogy van köze a rosszulléthez a nemhez?

A kínai naptár alapján megint csak fiúnak kell lennie a babámnak, kíváncsi leszek, még nem tudjuk.

2018. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!