Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki szeptemberre...

Van olyan aki szeptemberre várja a babát?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok ? Mennyi idős a baba ? Mennyit hìztatok eddig ?
2018. márc. 16. 16:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szeptember 7-re vagyok kiìrva. 14+1hetes kismama vagyok ! 3 kg hiztam. Nekem par napja kezdődött hogy nem kìvánok semmit ha eszek rosszul érzem magam. Én az elején mindent kìvántam soha nem hánytam csak hányingerem volt. Ja meg a méhlepényem eléri a méhszájat ezért pihennem kell. 27.én megyek dokihoz remélem változik a helyzete.
2018. márc. 16. 20:37
 12/31 anonim ***** válasza:
Bocsi, láttam utólag, hogy már megválaszoltad ezeket a kérdéseket :-) Remélem jó híreket kapsz a következő vizsgálat alkalmával! Esetleg kombinált genetikain voltatok? Mi szerdán megyünk :-)
2018. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Vérvételen voltan mindenre 1:50000 hez lett meg voltam meg kulon ultrahangon minden jo volt:) kiderult kisfiu ugynezki!! Nektek volt mar valami vizsgalat?
2018. márc. 16. 22:01
 14/31 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Mi még genetikain nem voltunk, az lesz esedékes szerdán de már izgatottan várjuk, elsősorban, hogy tudjuk, minden rendben van vele és hátha mondanak valamit a nemére is :-D Mondjuk mivel első baba, mindegy hogy kislány vagy kisfiú, a férjem is így gondolja így mindkettőnek nagyon örülnénk mégis kíváncsiak vagyunk rá. Én később akartam menni, de 5+3 hetesen mégis a nőgyógyásznál kötöttem ki apró görcsöléssel és erősebb alhasi feszül ésszel ami jelentkezett minden munkanap alkalmával estére... Így ki is írt táppénzre egyik napról a másikra, gondolatod hogy mit kaptam a munkahelyen. Mondjuk ilyen téren sosem hatott meg a dolog, egyértelműen fel sem merült bennem, hogy a főnök kedvére teszek és nem a babának... Szóval rá 1 hétre be is kerültem a kórházba, bent tartottak pár napot mert sajnos kicsit későn mentem és már felborultak az értékek a véremben és a vizeletben is. A kórházban szintén voltak vizsgálatok, ahol már látták az embriót és hallottuk a szívhangját is, csodálatos érzés volt. 9 hetesen hívott vissza a magán doki, aki ugye 5+3 hetesen petezsákoz és szikholyagot látott, de a 9 hetesen minden rendben volt és amit kellett, hogy lássunk azt láttuk. :-) ennyi vizsgálaton voltunk, meg ugye a védőnő által kiadott köröket írtuk. (belgyógy., labor, fogászat, házi orvos). Kifejezetten géndiagnosztikai intézményben voltatok, vagy a saját orvosod készítette a 12 hetes vizsgálatot? Nekem a saját orvosom fogja,aki szerződésben van egy magán laborral, akik készítik a vérvételes részét. Első baba nektek? :-)
2018. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Első baba nekünk is! Igen a vérvétel a korház álltal volt. Felküldték pestre ahol kb 1 hét után jött meg az eredmény. A korházban voltam az ultrahangon is de azzal nem voltam megelégedve úgyhogy elmentünk magánhoz is ahol egy 4d felvétellel összekapcsolta az egészet és mindent tökéletesen megmért és ìgy megnyugodtam picit , gondolom mindenki végig izgulja vagy nem tudom,hogy csak én izgulok-e ennyire ! Nekem a méhlepénnyel vannak gondok eléri a méhszájat remélem ez változni fog menet közben. 27.én megyek dokihoz megint remélem akkor is minden rendben lesz :)
2018. márc. 17. 10:23
 16/31 A kérdező kommentje:
Ja és látszódik már valami a hasatokon ?
2018. márc. 17. 10:42
 17/31 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szívesen várom rólatok az infót, ha megtudtatok valamit. :-)

Remélem minden rendben lesz és csupa jó hírrel tudsz majd szolgálni!


Jó egészséget és boldog babavárást!

2018. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Bár az elején én fogytam, sosem voltam vékony alkatú. Mindig volt egy kis zsirpárna a hasam alján, de igen, határozottan gömbölyödik. Ezen én is nagyon meglepődtem, főleg mert a doki azt mondta, hogy ha minden rendben lesz könnyű szülést jósol, illetve jó szállást ha majd egyszer babát akarok mert nagyon szép széles, tág medencém van. Ebből kifolyólag én azt hittem, hogy később fog látszódni ha már ilyen sok helye lesz.. Na ez nem így lett. Aki nem tudja is bámulja a hasamat, hogy meghíztam-e vagy terhes vagyok, van aki rá is kérdezett pedig igencsak fiatalok vagyunk még. Nektek van poci? Amúgy én imádom, alig vártam, hogy látszódjon :-D
2018. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Èn sem voltam soha a legvékonyabb. A pocimon mindig volt felesleg. Most kezdtem a 15.hetet de nem igazán látszik bármi is olyan mintha picit híztam volna de semmi feltűnő én is várom már hogy rendesen látszódjon. Nekünk pár ismerösünk csak most tudta meg de észre sem vette volna ha nem mondjuk :)
2018. márc. 17. 11:10
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon sokan nem tudják még, máshol lakunk a férjemmel, mint a családunk így ha épp látogatóban vagyunk, nyilván ott van a több ismerős. Mivel az idő megköveteli a vastagabb kabátot, és még csak most töltöttük a 12 hetet nem is mondtam de nem is látszódott. A helyi zöldséges vagy 1-1 itteni ismerős viszont már látta a pocakom és levágták a dolog :-D azt hittem csak puffadás, mert szokták mondani, hogy még nem lehet kismama pocak mert a méh még nem emelkedett ki, de a belgyógyászati alapos vizsgálaton kiderült, hogy semmiféle puffadás nincs nálam :-)
2018. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!