Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki szeptemberre...

Van olyan aki szeptemberre várja a babát?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok ? Mennyi idős a baba ? Mennyit hìztatok eddig ?
2018. márc. 16. 16:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Én október 1-re vagyok kiírva (mensi szerint), de a 12 hetes uh-on a gép szeptember 30-ra kalkulált, szóval még beleférek a kérdésbe :)

Én kb a 10. hét végéig 4 kilót fogytam. Szerencsére nem hánytam, viszont mindentől rosszul voltam, nagyon keveset tudtam enni, mert hányingerem volt mindentől és borzasztó erőtlen is voltam, nem bírtam bevásárolni se, mert 5-10 perc séta után rosszul voltam, szédültem, minden bajom volt... Utána szerencsére elkezdtem jobban érezni magam, étvágyam is jön vissza, bár esténként még előfordul, hogy émelygek. Eddig a lefogyott 4 kilóból 2,5-et visszaszedtem. Ma töltöttem a 13. hetet, már kicsit látszik a pocakom, akik tudják, hogy babát várok, meg is jegyzik. És kb ezen a héten kezdtem érezni, hogy a méhszalagok nyúlnak, néha érzek tompa szúrást pár másodpercig, foleg,ha rég voltam pisilni, és a hólyagom is nyom, de a doki mondta, hogy ez csak a méh növekedése miatt van. Azért elég zavaró... De lesz ez még így se :)

Amúgy a 12. heti uh-on a doki azt mondta, úgy látja, kislány, még nem 100%, de mondta, nem jellemző, hogy téved. Örülnénk neki, de ha kisfiú lesz se baj, első baba, legyen meg minden alkatrésze, az a fő :)

2018. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!