Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha miattam kar fokozott...

Klaudia199707 kérdése:

Ha miattam kar fokozott kontroll van szolnom kene az aparol is?

Figyelt kérdés
Ugy adodott, hogy amig nem tudtam a terhessegemrol egy alkalommal kokainoztam, egy masik alkalommal pedig fuveztem egy minimalis ekivel. Ezt doktorno is tudja, mert vervetelbol ugyis kiderult volna. Fokozott kontrollt irtak ki. A valoszinu apa 23 eve speedfuggo. Nem sokara megyek ujabb uh-ra. Kozoljem a dokival, vagy a ram vonatkozo vizsgalatokkal az "apa" mellekhatasai is kizarhatok?

2018. márc. 16. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Jah és boldog babavárást kívánok!
2018. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Szólj a dokinak róla, fontos lenne tudnia, de ettől még lehet egészséges a baba, sőt induljunk ki ebből, a genetikai uh-n úgyis látni fogod. A volt osztálytársam (fiú) heroinfüggő volt évekig, amikor gyereke született, a fia egészséges és gyönyörű, ma már 14 éves. Úgy tudom, a várandósság nagyon korai szakaszában még nem árthatsz a babának, feltételezem eztán már nem fogsz drogokhoz nyúlni, leveled alapján felelős anyukának tűnsz. A Te dolgod, hogy az apát kidobtad, a speedezés engem még nem is zavarna, ha látnám hogy le akar szokni, hiszen mindenki követhet el hibát fiatalon, a hűtlenség az más kérdés.
2018. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk a HIV teszt azh alap terhességi vizsgálatok között van..
2018. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!

Szerintem mindenképp szólj a dolognak, hogy lehet, hogy apai oldalról is van komoly drog-érintettség! Ahogy olvasták, abban bízom, megtartod és szeretni fogod ezt a picit.

Én is drogozgattam régebben, már szerencsére rég elmúlt. Pár olyan esetet láttam akkoriban, hogy anya és/vagy apa drogozott, amíg nem derült ki, hogy jön a baba, és aztán egészséges, szép babák lettek.

Szóval őszinteségre fel, ja és nem muszàj ám minden opcionális szűrővizsgálatot megcsináltatni - én mindhárom gyerekeknél kihagytam a kockázattal (pl a baba sérülése vagy vetélés) járó vizsgálatokat. Persze lehet, hogy a drogok miatt nálatok több vizsgálat lesz, de az amniocentézis pl szerintem kizárt, hogy kötelező lenne.

A beszólogatós válaszokat észre se vedd!!

Minden jót, én nagyon szurkolok nektek!

2018. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bocs, *dolognak = dokinak, *olvasták = olvastalak
2018. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13, már sajnos nem.
2018. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
22%
Az abortusz gyilkosság. Mindenképpen tartsd meg a gyermekedet!!!
2018. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2018. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! Foleg Orornak! Nagyon sok ember jar ide oktalanul velemenyt osztani, mikor senki sem keri toluk pl hogy az abortusz ellen, vagy mellett erveljenek, vagy a szellemi kepessegeim vonjak kerdore. Nagyjabol 2 hete vasarnap derult ki eloszor, hogy terhes vagyok, akkor mar nem drogoztam, csutortokon mentem elso uh-ra, akkor a sajat drogozasom mar elmondtam. Soha nem voltam drogfuggo, max ritkan eltem vele az elmult 1-2 honapban. Azert mondtam valoszinu apat, mert a gyerek kora es az egyuttlet ideje alapjan egeszen biztos, hogy tole van. Egyebkent tavaly abortuszos kerdessel voltam itt, csak azt kerdeztem hogyan zajlik, es max 2 ember valaszolt normalisan, a tobbi abortusz ellenes marha volt akik ram akartak eroltetni a nezetuket!
2018. márc. 18. 20:20
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Szegény gyerek hová születik. A legrosszabb, hogy nem is tehet róla, higy a szülei a társadalom véglényei.
2018. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!