Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes és két napos vagyok,...

Tf1 kérdése:

18 hetes és két napos vagyok, és még mindig nem éreztem meg a babát. Szerintetek ez baj? Minden ismerősöm megérezte már 17,18 hetesen kicsit aggódok

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni. Én csak a 21. héten éreztem, hogy ez biztosan ő.

Most dívat ebben is egymásra licitálni. Lassan ott tartunk, hogy azt is érzik már egyedék, ahogy a petesejt felé úszva ficánkolt. 😒

2018. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt a 19. héten éreztem.
2018. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első babát a 21. héten éreztem csak, mellső fali volt a lepény. Ne foglalkozz vele, ki mikor érezte, fogod a végéig eleget érezni még a rugdosását. :)
2018. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb 22 hetes terhesen éreztem először,úgyhogy nyugi!boldog baba várást
2018. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én is azt hittem, hogy nem érzem, végül a 19. Héten egyertelmű lett, és az is, hogy már a 18.-on is volt valami.. De meg legalább 2 hétig csak dben, ha figyeltem akkor éreztem..

Jah és sosem volt pillangó.. Buborék..stb..

Simán éreztem, hogy ott benn valami mozdul, fordul, vagy üt...



26 hetesen is alig erzem, ahhoz képest amit mondanak..m pedig már kézzel más is érzi, sőt, latszik is, vidóm is van

Nekem alapból nem aktív baba.. Este 8 körül, éjjel 3 körül, és déelőtt 11 körül mozog 10 percet..


Ezen felül ne prőbáld ki, de amikor megijedtem, mert majdnem elestem, akkor majd kiugrott a pocakomból, de ehhez ugy meg klllett ijednem, hogy szívverésem láthatő volt a mellkasomon..


Ne aggodj... 21. Hétig kell érezni..


Egyébként sok dologtól függ

Hasfal vastagsága

Testsúly

Méhlepény fekvése


Nekem a méhlepény is akadályozza, plusz igaz nem túl izmos( nem kockas)de erős hasfalam van

2018. márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 21. Héten éreztem elöször🙂
2018. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél én is 19 hetesen éreztem először. A méhlepény mellső fali volt, akiknek ott van, általában ők később érzik.
2018. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!