Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy pár napos wellness miatt...

Egy pár napos wellness miatt mi értelme így kiakadni? Hogy adjam a tudtára, hogy nem szólhat bele az életembe?

Figyelt kérdés

Apa kiakadt, hogy pénteken, az emelt szóbeli után elutaztunk a barátommal vidékre, wellnessezni. Tegnap már jöttünk is haza.

Így, a többi szóbeli nélkül is több, mint 480 pontom van, szóval attól nem félek, hogy ne vennének fel, főleg, hogy mindenhol megjelöltem az önköltséges részeket is, ahová 285 a ponthatár...


1. Elmúltam 18 éves, szóval nem igazán mondhatja meg, kivel merre megyek (bár eddig sem igazán érdekelt a véleménye).

2. Ha több, mint 12 évig alig beszéltünk, ne most akarja már játszani a gondoskodó apát...


De durván nem akarom elküldeni melegebb éghajlatra, viszont valahogy határt kellene szabnom ennek.


2016. jún. 7. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Most fogta fel apukád, hogy nagylány lettél, önálló életet élsz, kicsit nehéz neki, állj mellette.
2016. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha ő adja rá a pénzt, akkor beleszólhat.
2016. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért tenném?

Ő sem volt ott, miután elváltak az anyámmal.

2016. jún. 7. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem azt mondtam, hogy alkalmazkodj hozzá, hanem bólogass, azt jólvan.
2016. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

1. Ha ő finanszírozza (még ha közvetve is: lásd gyerektartás) van beleszólása.

2. Érettségi közepén vagy. Amikről pontokról beszélsz, még változhatnak lefelé is a szóbeli is számít azért valamennyire.

3. Ha az önköltségesre vesznek fel, akkor ismételten a szüleidre fogsz támaszkodni.


Ez a wellness gondolom ráért volna június 18 után is.

2016. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Bejelölted az önköltségest is. Ezt ki fizetné?
2016. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"1. Ha ő finanszírozza (még ha közvetve is: lásd gyerektartás) van beleszólása. "

Sosem fizetett normálisan gyerektartást. Általában anyának kellett könyörögnie érte, de már feladta és nem kell neki az a hatalmas cirkusz havi 35000 Ft-ért.

"2. Érettségi közepén vagy. Amikről pontokról beszélsz, még változhatnak lefelé is a szóbeli is számít azért valamennyire. "

Két szóbelim van még.

Magyar és társadalomismeret. Azért ez a kettő nem olyan baromi nehéz tárgy, hogy ne legyen elég két hét megtanulni rá a tételeket, amiket már év közben megírtam, kidolgoztam.

"3. Ha az önköltségesre vesznek fel, akkor ismételten a szüleidre fogsz támaszkodni. "

Csak anyára, aki nagyon szereti a barátomat.


"Ez a wellness gondolom ráért volna június 18 után is."

Nem, mivel a barátom elutazik és csak 3 hét múlva jön haza.



"Bejelölted az önköltségest is. Ezt ki fizetné?"

Anya, ki más?

2016. jún. 7. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó vagyok. Ha ennyire nem megbízható, akkor neked adok igazat. De sajnálom, hogy ilyen veled.
2016. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

De ha nem érdekel a véleménye, miért akadtál ki ezen?


Én sajnos azt a sérült kislányt látom benned, akivel az apja nem törődött, és aki ezen még nem tette túl magát. Sajnálom, hogy így alakult. :( De ez az egész nem a pontokról meg az érettségiről szól. (Súgok, ha egyetemre mész, egy vizsgaidőszakra három érettségire való anyag fog jutni, nem lesz ennyi időd rájuk, szóval tényleg felesleges lenne pánikolni a magyar meg a társadalomismeret szóbeli miatt...)

2016. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

És három hét múlva nem tudtatok volna elutazni?

Ez megint egy unatkozó gazdag kislányos kérdés.

2016. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!