Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és...

12 hetes terhes vagyok és elkezdtem ma görcsölni nagyon, ez normalis? Nektek volt mar így? Féltem nagyon a babat. Menjek holnap orvoshoz? Lehet valami baja? 26N

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 21:06
1 2
 11/15 p.szabina1223 ***** válasza:
Ha nagyon görcsölsz, akkor inkább nézesd meg magad orvossal. Lehet, hogy emel a magnézium adagodon. Én is volt, hogy nagyon görcsöltem kb. 11 hetesen, egész éjjel nem aludtam, másnap dokihoz mentem, aki több mg-t javasolt.
2018. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9-es vagyok nem tudom miert lettem lepontozva de remelem,aki lepontozta nem megy at ilyesmin ;)


Kerdezo,hogy vagy?

2018. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kedves Kérdező?
2018. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jól vagyok. Voltam orvosnál is
2018. márc. 18. 11:50
 15/15 anna.love ***** válasza:
Nyugi, èm most 10 hetes vagyok, görcsöltem eleinte szinte minden nap, ha a fàjdalom nem elviselhetetlen, ès nem jàr vèrzèssel , akkor nincs baj,,, nekem màr csökken a görcsök gyakorisàga...
2018. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!