Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig végeznek hüvelyi uh-t,...

Meddig végeznek hüvelyi uh-t, és mikortól hasit?

Figyelt kérdés
Már van egy gyerekem, amikor vele voltam várandós, elég későn fordultam orvoshoz (10 hetesen), akkor már hasi uh-t csinált a doki. Lassan tervben van a kistesó, és az érdekelne, ha majd vele hamarabb megyek orvoshoz, milyen vizsgálat lesz. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. márc. 17. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen voltam először, akkor is elég volt csak hasi. 😊
2018. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orvos válogatja, nekem soha nem csináltak hüvelyit, pedig az elsővel az 5. héten voltam először
2018. márc. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Először az 5. héten mentem, akkor hasi volt, ekkor állapította meg ugyebár a terhesség tényét. Kerestem egy magánorvost, ő is a 8. héten csak hasit csinált, 10-11. héten volt hüvelyi.
2018. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normal esetben a 12 hetestol van hasi, de sok esetben mar a 10.tol azzal nezik ha a baba ugy helyezkedik.
2018. márc. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre 7 hetesen hüvelyi volt, másfél héttel később is voltam, akkor hasit csináltak. Azt mondta a szonográfus, hogy aki vékony, annak már korán is jól látszik hason keresztül, így ő nem erőlteti a hüvelyit, ha vékony a kismama.
2018. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja. Nekem az első kettőnél még a 12. heti is hüvelyi volt. Most meg már hasi.
2018. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 6 és 9 hetesen is hasit akart a doki de semmi se látszott így lett hüvelyi, lehet nem a legjobb géppel nézte nem tudom, mindegy. 12 hetes uh hasi volt meg onnantól mindegyik.
2018. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyik terhessegemnel sem csinaltak huvelyi uh-t. Mindig hasi volt. Tokeletesen latszott azzal is a lenyeg.
2018. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Nem elég a jó gép. Ha a baba nem úgy fekszik, mellsőfali a lepény, nagy a hasi zsír... stb.


Nekem még a 12. heti is hüvelyi lett, bár hasinak indult, de nem volt elég tele a hólyag, a baba lent volt a csípőcsont takarásában, mellsőfali lepény is kitakart. Nem lehetett elvégezni a számításokat (a hasi zsír nálam nem játszott, de a fentiek is elegek voltak). Hiába volt szuper a gép és a szonográfus.

2018. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6. héten hüvelyi volt, utána hasi. Viszont a 12. héti genetikai ultrahangon annyira elbújt, hogy hüvelyivel is megpróbálta megnézni a doki, de még így sem látszott semmi. Szóval elküldött csokit enni és sétálni. Egy óra múlva megint csak hüvelyivel látott nagyjából valamit.
2018. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!