Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4.5 hetesen látszik már...

4.5 hetesen látszik már valami az uh-n?

Figyelt kérdés
Febr 16.án volt az utolaó mensim első napja így jött ki a 4.5. Szerintetek? A doki hivott vissza szerdára h megnézzen... mert egy hettel ezelott is voltam csak mint kiderult túl koran...
2018. márc. 20. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen már volt petezsák, benne szikhólyag. 1 hét múlva meg már sejthető szívhang.
2018. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4+4 hetesenes nekem egy 8 mm petezsak latszodott.
2018. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem



Esetleg, az, hogy valami elindult, de az is csak az elmaradó menstruáciőból következtethető, hogy amit lát az arra utal ( vastag méhnyálkahártya, felritkulás egy helyen..


Ehhez is nagyon jó gép kell.

Akkor lát max valamit, ha gamarabb fogant a baba.


6. Hét előtt nem érdemes menni, a tapasztaltabbak, ha nincs semmi, akkor inkább 7-8. Hetet javasolnak.


Én 6+2-naposan mentem, de hamarbb fogant a baba ( tudtam, mert csak 24 napos ciklusom van) szóval kb 6+6 napos ak felelt meg.


Nálam mar nem beszéltük petezsákokról, meg formákról, meg ehhez hasonlókról, nanem élő, pulzáló embríóról...


1 héttel ezelőtt miért voltál?

2018. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne idegeskedj ennyire.

Ugy emlékszem nem először vársz babát, tudhatod a protokollt (. Vagyis tudhatod annyira, mint mi itt a gyakorin)

3 nappal korábban lett pozitív a teszted, ami feltételezi, hogy hamarabb fogant.

Vitaminokat is megfelelően szeded.


Nagyon sokat ártasz magadnak, és a babád ak is, ha ezen pörögsz egész nap.

Hetente x kérdést írsz ki...( Incike név megmaradt)

Nyugi, és élvezd ezt az időszakot.


Gratulálok


3.

2018. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem előszor varok babat... negy eve amit annyira vartam 20 hetesen sajnos vege lett. Azert aggodalmaskodom ennyire... azert irok ki ennyi mindent...:(
2018. márc. 20. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 5 hetes. Tegnap voltam dokinál, de nem csinált ultrahangot, mert korainak tartotta. Éles nyilalások vannak, ezért mentem sztk-ba. Csütörtökön kell visszamennem, akkor lesz ultrahang is. Reméltem, hogy tegnap is csinál, de nem :(
2018. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én körülbelül 5 hetesen voltam az elsőn. Nekem is csak petezsákot látott, de elmondta, hogy jó helyen van. Azt mondta már ilyenkor is sok mindent lehet látni. Azt már mindenkèppen megtudja mondani, hogy méhen belül helyezkedik-e el.
2018. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!