Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Barna folyas...

8 hetes vagyok. Barna folyas miatt nem adtak gyógyszert. Volt már így vki?

Figyelt kérdés
Minimális barna folyásom van. Voltam dokinál, megnezte a babát, rendben van. Már volt egy vetélésem. Nem adott gyógyszert csak vitamint írt. Szerintetek menjek máshova?

2018. márc. 20. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Femibion 800at írt.
2018. márc. 20. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt az első terhességemnél 7 hetesen. Csak a magnézium adagomat emelte a doki. Nem görcsöltem és az uh is rendben volt. Utána problémamentes volt a terhesség.
2018. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :) koszi:) én sem görcsölök.
2018. márc. 20. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
16. hétig véreztem, nem kaptam rá semmit, ma már 17 hónapos a fiam! :)
2018. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez érdekes :) több helyen olvastam, hogy írtak rá gyógyszert. :) remélem nem lesz baj :)

Gratulálok a picihez:)

2018. márc. 20. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam én is.

Volt egy missed abom, rá 2 hónapra ismét terhes lettem.

A 8. héttől barnás, sötétvöröses folyásom volt, ez eltartott egészen a 11. hétig.

Senki le se sz...ta, annyit mondtak, hogy pihenjek (amit óvodás gyerek és fizikai munka mellett képtelenség volt betartani.)

Remélem nem lesz semmi baj a babával, még pár nap, megszületik és kiderül.

2018. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Progeszteront szoktak adni, de ez csak egy Magyarországon alkalmazott placebo, sehol másutt a világon nem adjákgondolkodás nélkül minden terhes nőnek, és mégsem halt ki az emberiség.


Én külföldön lakom, nekem is volt barnás vérzésem az ötödik - hatodik héten, annyit mondtak, hogy szedjek C vitamint ugyanis ér Összehúzó hatású, meg pihenjek. Ennyi.

2018. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso: placebo? Kulfoldon elek, es az 5. heten, amikor barnazni kezdtem en kaptam. 12. hetig kellett szedni, es lassan elhagyni.
2018. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!