Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már hányok a gyomor savtól. A...

Már hányok a gyomor savtól. A salvus víz és Rennie semmit sem használ. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Egy falatot sem bírok enni, mert minden marja a gyomrom és a nyelő csövem. Köhögök, öklendeznek és a patikában néznek rám mint egy hülyére, hogy nem tudtam ,hogy a terhesség ezzel jár? Éhen fogok halni szerintem ,mert már enni sem merek. Mit tegyek?
2011. márc. 26. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Savat semlegesítő ételeget egyél. Ne kekszet meg ilyen vakokat amiket ajánlanak, hanem tudatosan lúgos ételeget.
2011. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na jó, én ennék, de pont az előbb néztem egy lugos ételeket tartalmazó táblázatot. Hát nekem se köles, se hajdina és cékla sincs most így hirtelen szombat délben itthon. Csupa olyan lugos étel van, ami után egy hétig kell mászkálnom, hogy meg tudjam venni.
2011. márc. 26. 11:48
 3/16 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 35 hetes vagyok.
2011. márc. 26. 11:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom nem ezt várod, de én is így voltam, csak a terhesség elején. Ezért kezdődött fogyással a terhességem. Nekem semmi nem használt:( Az ivásra koncentráltam, féltem a kiszáradástól. A kicsit hűvösebb folyadék esett csak jól.
2011. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek Veled, én is ugyanígy vagyok, csak én 13 hetes vagyok. Nekem már a sav véresre marta a nyelvemet is, amikor hánytam. :-( Se Rennie, se Salvus víz nem használt, viszont! Próbáld ki a lúgos vizet. Nekem idáig bejött. A gyomom még mindig nem az igazi, és kaja undorom is van,de savam nincs. Én gyógynövény boltban vettem, 2 l-es kb 350-400 Ft körül van. Én napi kb 1 litert szoktam meginni. Egy próbát megér! Kitartás! :-)
2011. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is lúgos vizet iszok, semmilyen savam nincs. Egyébként a tökéletes megoldás valóban ez + a módjával végzett lúgosító táplálkozás (azért nem szabad hirtelen teljes gőzzel elkezdeni, mert méregtelenítési folyamatot indít El, ami terhesség alatt nem szerencsés).
2011. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel! Én mindent kipróbáltam, marék számra ettem a renét. Ami bejött az a szódabikarbona, 1dl vizbe 1 kiskanálnyi. Igy vészeltem át az utolsó heteket. Próbáld ki, hátha neked is segit!
2011. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igyál sok tejet.A tej az egyik legjobb savlekötő.Nekem bejött,a terhesség alatt is.Vagy még az olajos magvak (dió)is.
2011. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én magne b6-ot szedek, attól nem olyan erős a hányinger. de ajánlják a magnéziumos vizet is. nekem is a hideg enyhén édes innivalók jönnek be.


12 hetes kismama

2011. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést, hátha tudok másoknak is segíteni, akik hasonlóan szenvednek mint én szenvedtem. Egyik este már nem bírtam tovább ésfelhívtam az orvosi ügyeletet, ahonnan tovább küldtek a kórház sürgősségi részlegére. De nem volt hiába. Egy nagyon kedves doktor nő elmondta, hogy a Rennie nagyon gyenge és van akinek nagyon ki tudja marni a sav a gyomrát és nyelőcsövét. Végszükség esetén be lehet menni a kórházba és adnak infúzióba savlekötőt, de azt csak végső esetben. Azt javasolta, hogy előtte még megér egy próbát az Ulcogant suspenzió, amit vény nélkül lehet kapni a patikában és egy rétegen von a gyomor falára, így meg tud nyugodni egy kisit. Viszont nem szabad sokáig alkalmazni, mert aluminiumot tartalmaz. Nekem a nőgyógyászom jóváhagyta a szedését, de 15 tasak elfogyasztása után nem is volt szükségem többre. Remélem tudtam egy kicsit segíteni azoknak, akik már nagyon szenvedtek. Viszont azért előtte ti is kérdezzétek meg legalább a gyógyszerész vagy nőgyógyászotokat.
2011. ápr. 5. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!