Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt vesefájdalom?

Terhesség alatt vesefájdalom?

Figyelt kérdés

Okozhatja a vese fájdalmát a méh növekedése, esetleg a megnövekedett "munka"? 13+3 vagyok.


Ma reggel fájt a vesém bal oldalt, nyomásra is érzékeny volt. Ezen kívül semmi tünetem nincs, se felfázás, se láz, se magas vérnyomás, semmi. Azt tudom, hogy a jobb oldali sajnos cisztás, így szinte biztos, hogy a balnak több munkája van :/


2018. márc. 21. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Huu. Én 2 napja lettem jobban. Másfél-2 hete elkezdett fájni (először azt hittem a derekam) a jobb vesém. Még sosem volt gond vele. Kiderült, hogy nagy tágulat van, nyomhatja a baba ugye, lejet gyulladás, vesekő is. Hát senkinek sem kívánom amit átéltem olyan fájdalmakon mentem keresztül... Se ülni, se feküdni, sehogy se volt jó. Enni sem tudtam, széklet se volt napokig. Kórházban is voltam infúzión, de az sem segített. Augmentint írtak fel, így saját felelősségre hazajöttem, mert mást úgy sem kaptam volna. Azt hittem beledögl.k! Most lettem jól, nem tudom, hogy a baba helyzete változott volna, az augmentin segített, vagy vesekő távozott volna észrevétlenül, de remélem nem tér vissza a szenvedés. Negyedik baba, többivel sosem volt ilyen gondom. Ja vizelet negatív volt, nekem sem volt se láz, se vérnyomás magas. Említsd meg a dokinak!!
2018. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kétoldali vesetágulatom lett terhesség alatt,a baba elnyomta a vesevezetéket. Amikor kiderült szörnyű fájdalmakkal mentem be a kórházba,16hetes voltam. Utána szerencsére többet nem okozott gondot,szülés után rendeződött a dolog.
2018. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!