Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok kB 2...

27 hetes terhes vagyok kB 2 órája nagyon fáj a jobb vesém! Mitől van? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h a baba megrúgta? Engem rúgott vesén a fiam, pokolian rossz volt, és órákig fájt.
2014. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom de nagyon fáj! Járkálgatok, hátha jobb lesz de sajnos nem :/
2014. aug. 8. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 27 hetes voltam, amikor a baba elnyomta a húgyvezetéket. Kórházba kerültem, úgy tartották vissza a kicsit. Nekem is jobb oldali vesefájdalom volt a tünet, és még állandó pisi inger (de csak pár csepp jött). Utóbbi tüneted nincs? Én elmennék dokihoz, max pár órát várnék még.
2014. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem vettem észre hogy gyakrabban kéne járnom, de ha nem múlik akkor feltétlenül bemegyek a kórházba! köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 8. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Kutyapózban ringatózz előre-hátra, karjaidat hajlítsd be. És doki.
2014. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobban vagy már?

Kb. ilyen idősen nekem éjjel taposott el valami ideget és vesegörcsre ébredtem. Fel kellett kelni és mozogni. Magnézium és járkálás után elmúlt.

2014. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vettem be magnéziumot ittam sok folyadékot! másik oldalamon feküdtem és elaludtam mire feleltem semmi bajom nem volt! remélem soha többet nem lesz ilyen! mindenkinek köszönöm a választ! megy a zöld jel
2014. aug. 9. 05:09
 8/9 anonim ***** válasza:
én is jártam így, begörcsölt a vesém.(baba ráfeküdt)rengeteg vizet kell igyak és bal oldalon fekszek.ez jó erre. háton fekve jobban terhelődik a vese, nehezebb dolgoznia.
2014. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :) én is csak bal oldalamon tudok csak aludni pedig régebben csak hason tudtam leszoktam róla csak jobb oldalon tudtam utána most meg még meg kell szokni a bal oldali alvást, de inkább minthogy baj legyen! boldog babavárást! :)
2014. aug. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!