Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsös vesefájdalmak,20+4...

Görcsös vesefájdalmak,20+4 terhesség alatt?

Figyelt kérdés

most már több mint egy hete, hol fáj hol nem a vesém, a görcsök meg éjszaka minden naposak, be is feküdtem vele a korházba 9 napig bent voltam, azt mondták, h a baba rosszul fekszik és nyomja, és pang a vizelet a vesémben. Nem is tudok normálisan pisilni sokszor van h, majd be pisilek és közben meg éppen h kijön egy pár csepp...

nagyon rossz..:( a jobb oldali vesém fáj, azonban állandóan a bal oldalam a hasam közepéig görcsöl be, egy pillanatra majd elmúlik aztán megint, hol erősebb hol gyengébb, már nagyon nehezen birom...:( az orvosok meg nem igen voltak segítőkészek... (karcagi korház)

arra lennék kíváncsi h volt e valaki hasonló cipőben és meddig tartott ez, volt akinek beavatkozás nélkül jobbra fordult?



2014. febr. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondták el az egyetlen dolgot gyakorlatilag ami segíthet??..... Állj négykézláb sokat! Ilyenkor a baba súlya nincs a vesén se a vezetéken, tud ürülni. Naponta sokszor legalább 10 percig, de inkább több.Én alkaron támaszkodva 4 kézláb néztem tv-t:-) Nekem pár hét után elmúlt, de ez baba függő, h hogy fekszik.
2014. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt vizelettenyésztés?
2014. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy legalább vizelet laborvizsgálat?
2014. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a baratnomnek volt ilyen, sajnos 3-szor volt ez miatt korhazban. Ha eros gorcseid vannak, jobb ha elmesz orvoshoz mert sajnos fajast is okozhat, amitol beindulhat a szules. Viszont amit az elso irt, az nagyon hasznos poz, remelhetoleg segit majd neked is.
2014. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!