Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor vizsgálat...

Terhességi cukor vizsgálat után, egész nap émelyegtem, mintha elcsaptam volna a gyomrom. Segíthet valami amitől jobban lennék?

Figyelt kérdés
A torkomban érzem még most is a gyomrom. Se enni se inni nem esik jól. 26 heteske
2008. okt. 28. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is utána olyan hányingerem volt, meg kivert a víz meg minden hogy azt hittem belehalok. Aztán rá pár órára egy csoki marha jól esett!:))) Azonkivül más nem, meg egy kis víz. Jobbulást!

37 hetes kismami

2008. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna! Nekem még másnap is olyan érzésem volt, mint aki gyomorrontást kapott. Ezért én másnap csakis gyümölcsöt ettem, joghurtot, kefírt, ebédre pedig sütőtököt, így most már jól vagyok.

Az édes ízek még mindig nem vonzanak:-)

2008. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!