Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy javulhatna a szexuális...

Hogy javulhatna a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

A párommal szeptember óta próbálkoztunk és decemberben végre terhes lettem. Nagyon jó volt a szexuális életünk, sokat voltunk együtt és nagyon élveztük. Amióta terhes lettem viszont szinte alig vagyunk együtt. Kb 2 hetente egyszer és az is borzasztó unalmas és gyors. Eleinte féltettük nagyon a picit, igy az első 12 hétben ugy voltam vele, hogy hát jó, de most már azért szeretném ha változna. A párom sokszor mondja, hogy szegény baba milyen lehet ez neki stb, meg hogy már most ugy érzi, hogy tágabb vagyok illetve túl nedves. (fehér folyásom van). Ölelkezni rengeteg szoktunk és minden egyéb területen rendben vagyunk de ezzel nem tudok mit kezdeni. Már mondtam nei, és mondta hogy ő is szeretne többet de nagyon furcsán érzi magát. Úgy érzem, már nem kiván egyáltalán. A hasam már picit nagyobb, de eddig nem hiztam egy kgt sem, tehát még csak az sincs, hogy már most nagyon máshogy néznék ki. Pedig eljön majd az is.. Mit tehetnék?

Ő 26 éves egyébkén én meg 25


2018. márc. 22. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen nem kíván terhesen. Ezen nem tudsz változtatni. És imádkozz, hogy szülés után el tudja fogadni a megváltozott tested! Az is nettó hülyeség, hogy "már most tágabb vagy". Csak ő hisz abban a sztereotípiában, hogy szülés után olyan a szex, mint alagútba virslit dobálni.
2018. márc. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha a baba zavarja az megoldódik :).

Viszont a tested meg fog változni a férjed is jobb ha elfogadja hogy a terhesség szülés nyomot hagy hagyhat. Változó kinél mennyit van akinek pár pici striája lesz van akinek az egész hasa van akinek a melle lógó tejeszacsi lesz van akinek nem van akinek kötényhasa lesz van akinek nem van akinek tág marad a hüvelye meg inkontinenciája lesz de szerintem a többségnek nem.

Szerintem beszélgess vele hogy tudja mi lehet és el tudja fogadni. Meg sokan szülnek akár 3 gyereket is szóval azért annyira nem szőrnyű :)

2018. márc. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Mi gyakorlatilag egyáltalán nem szexeltünk. Nem a testem zavarta, hanem eleinte állandóan hánytam, a szex volt az utolsó, ami eszembe jutott, aztán már volt pocak, ezzel kézzelfoghatóvá vált, hogy ott a baba, és így nem tudta elengedni magát. Mivel a párod mondohatja, hogy szegény baba, én inkább nála is erre tippelnék. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, hogy így nem tetszel neki, és szülés után se fog elfogadni. Nálunk már nemsokára 3 éves a gyerek, simán visszaállt minden, miután megszületett, semmi gondja nem volt a férjemnek a testemmel, pedig eleinte volt rajtam 8 kg, lassan ment vissza a hasam, melltartóban szexeltünk az állandóan folyó tej miatt stb.
2018. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Mi se szexelunk. 12+1 vagyok. 1-2 alkalommal voltunk egyutt. De nemtudom mikor volt az utolso. Nalunk a parom igenyt tartana ra de en nem kivanom. Terhesseg elott mi is sokat voltunk egyutt. Az elejen en is nagyon sokat voltam rosszzul azert nem fordult meg a fejembe, most meg annyira nem hianyzik. Remelem nekunk is vissza all ha meglesz a baba. Meg addig fel ev 😃
2018. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!