Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez az èrzès a...

Mitől lehet ez az èrzès a mèhemnèl?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, eddig minden rendben volt, ma éjjel és még most is furcsa nyomó, húzó, feszülő èrzetem van az alhasamnàl. Mennyire gyakori illetve normális ez? Első baba úgyhogy mèg minden új, előre is koszonom !
2018. márc. 23. 06:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héttől volt ilyen érzésem. Mensi szerű enyhe görcsös és ez a húzó feszítő és társai is. Mondtam az orvosomnak, aki magnéziumot javasolt, amit azóta is szedek. A magnézium szokott segíteni. A 11. héttől pedig nyilalások és hirtelen szúró, feszítő érzés van, ami az orvos szerint már a belső dolgok rendeződése és a méh növekedése. Úgyhogy végig kísérni fognak ilyen kis finomságok, nekem első baba, minden új és mindentől képes vagyok megijedni, de míg pihenésre csillapodik, és nem jár vérzéssel addig megnyugodhatsz én úgy gondolom. Ha továbbra is fenn áll, az orvosodnak említsd meg és majd javasol valamit :-)


Jó egészséget, boldog babavárást!

2018. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!