Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy gond ha a méhemnél (ott...

Nagy gond ha a méhemnél (ott lent) úgy érzem mintha izomlázban volna? ! Tegnap óta van ez a fura érzés. Az átfordulásoknál is nagyon rossz.

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok
2008. dec. 1. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nem gond, nekem is már hetek óta van. Nagy már a baba, és ő nyomja. Éjjel minden fordulásnál felébredek, meg kell támasztanom a hasam lent, de még úgy is elég kellemetlen. Lesz még rosszabb is:) Én szombatra voltam kiírva, tehát már elég szép nagy lehet a baba, és most már minden felállásnál is fáj a pocakom alja. Ez van, kitartást!
2008. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonlót érzek már kb. egy hete (35. hétben vagyok). Reggelente még nem olyan vészes, aztán délutánra-estére már nehezebb, de az éjszakák a legrosszabbak. Sajnos, itt a végén ez már tényleg "terhesség", de kitartás, pár hét és ennek vége, kezdődik valami sokkal szebb :)
2008. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!