Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig dolgoztatok hanyadik...

Ti meddig dolgoztatok hanyadik hétig? Főleg olyan válaszok érdekelnének akik eladói munkakörben dolgoztak!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki hogy meddig bírta az állást? Néha azért stresszes a kasszában is,de meg nem szeretnek otthon maradni,jelenleg 14.hetben vagyok. Napi 9,5 órát dolgozom plussz át ide és haza utazás meg.
2018. márc. 23. 09:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nem számít a tapasztalat! Hát nem evidens hogy minden terhesség más? Tapasztalat: egyik ismerős 37. hétig bírta ezt, másik 8. hétig. Ez most segített? A SAJÁT állapotod döntsön, ne Netes Gizi terhessége.
2018. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Pultos voltam.

Havi 15 napot dolgoztam: reggel 8-tól este 10 ig.

37. hétig dolgoztam, nagyon szerettem a munkám. De sokat lehetett ülni. Jól bírtam.

2018. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

38.dik hétig dolgoztam.

39.dik héten szültem.

2018. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hű kedves utolsó akkor nagyon jól birtad!🙂könnyű szülésed volt?
2018. márc. 23. 11:52
 15/18 anonim ***** válasza:
30. Hétig bírtam. Vevőszolgálati csoportvezető voltam. A 8 órából kb felét kasszáztam. A karácsonyi pörgést még végigcsináltam mert szerettem de addigra már betanult az utódom így nyugodt szívvel készültem a babavárásra. Lehet bírtam volna még tovább. De ez emberenként változik.
2018. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20. Hetig voltam. Utana kiirtak veszelezetettseg miatt. Nalunk a munkakor resze volt toltes kasszazas. Ami tobb 10kilo mozgatast jentett napi tobb mint 8oraban. BoltvezetohelEtteskent dolgoztam, de kicsinbolt. Igy mindent kellett cainni. Folyamatos talpalas, a szunettel nem nagyon tudtam mit kezdeni. Mintha nem lett volna. Adodtak tulorak stb. Karacsonyt meg megcsinaltam. Januar vegevel irtak ki, megrovidult, es nyilo mehszaj miatt.
2018. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező a 13 vagyok


Sajnos császár lett.:/

2018. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En egy kisebb tescoban voltam allando ejjeles penztaros(+sutottem,polcot toltottem,ujsagoztam,kenyereztem)

Mivel allando ejjeles volt,igy a 6.hettol tappenzen voltam.meg azert a kenyeres ladak sem konnyuek,es polctetore fel/le a zsugor asvanyviz,liszt ilyenek sem.

Nappali muszakot a nagyobb gyerekek miatt nem tudtam vallalni.

2018. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!