Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen hematoma. Hanyadik...

5hetesen hematoma. Hanyadik hétig érdemes feküdni?

Figyelt kérdés

Ma fedezte fel a dokim( miután ma vérezgettem), hétfőn kontroll addig szigorú pihenés.

Köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ugyan nem hematóma miatt, de véreztem 6+5 hetesen, ma voltam kontrollon 7+6 hetesen minden redben a vérzés is elmúlt, de még két hét táppénz vár rám. Szóval összesen 3 hét lesz a pihenés, ha jól vagyok.
2018. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg el nem tűnik..
2018. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen volt nagyon bevéreztem,korhazban is voltam egy 48x62mm-es hematoma miatt. Egeszen a 16-dik hetig tartott addig szigoru fekves volt. Masfel honapig tartott mig fel szivodott. Nem jatek szoval oda kell figyelni...
2018. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es nekem itthon szednem kellett a 18-dik hetig a duphastont. Jo egeszseget nektek. 38 hkm
2018. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Szedem az utrot, magnéziumot, vitamint, és ki sem kelek az ágyból.. 4,9mm a mérete..remélem minél előbb felszívódik, mert nagyon aggódom :( a dokim bizakodó ,hétfőn kontroll :)
2018. febr. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!