Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetes terhes korotokig...

Ti hány hetes terhes korotokig dolgoztatok és miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1 hónappal a kiírt időpont előtt mentem el a munkahelyemről. Végül a Kislányunk 2 héttel hamarabb érkezett. :D

Egész várandósságom alatt jól éreztem magam és szerettem is járni, ezért dolgoztam.

2018. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8.hetig dolgoztam,azota itthon. Ragaszto higito egyeb ilyesfajta anyagok miatt,pakolos emelos melo illetve a durva rosszulletek miatt sem birtam:)
2018. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16.hetig, veszelyeztetett terhes lettem ikrekkel.
2018. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

28.hétig. Költöztünk kb 1200km-t. :D


Illetve az elején kb 2 hetet tp-en voltam, vészes terhességi hányással, ami kb a 20. héten szűnt meg.


Ha nem költözünk akkor a 36.hétig dolgoztam volna. Az állapotom is engedte volna. 41.héten szültem.

2018. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Takarítottam, a 31. hét után már nem bírtam dolgozni.

Előtte is csak azért jártam, mert kell a pénz, pedig a vegyszerek és az emelgetés miatt féltem, hogy ártok a babának.

2018. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tubarózsa ***** válasza:
Most vissza számoltam. (Más kérdésnél elirtam, de lenyegtelen) 30.hét végéig dolgoztam. Ez volt juli 23. Kezdtem vizesedni, egyre farasztobb volt a munka is már. Meg qva meleg is volt. Júli vègén már szabadnapokon voltam, mert megvolt a kötelező órám +tulora. Augusztusban szabin voltam végig. 39.hetre szültem, de féltem nehogy előbb jöjjön, kicsit kellemetlen lett volna, ha a munkahelyem indul be a szülés. :D Buszsöför vagyok egyébként.
2018. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!