Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek van előteje?...

Mindenkinek van előteje? Kinek mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
nekem egyszer volt pár napja de csak egy csepp...remélem ez nem befolyásolja majd a szoptatást.33 hetes
2010. jún. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem volt előtejem, de a szülés után azonnal elindult és szükség szerint volt is elég. Szerintem nincs összefüggés, van olyan ismerősöm akinek sok előteje volt, de csak 2 hónapig tudott szptatni és akkor is hozzá kellett táplálnia, mert nem volt elég. És olyat is ismerek akinek sok előtej után, sok teje volt.
2010. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 18. hét végén volt pár csepp és azóta semmi. Most 22 hetes vagyok. És én is úgy tudom - legalábbis sokan mondták már - hogy semmi köze ahhoz, hogy később lesz-e tejci vagy sem!

Boldog babavárást, s könnyű szülést kívánok!

2010. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eü fősulit végeztem és ott is úgy tanultuk, hogy semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Sajnos nekem úgy alakult, hogy nem volt előtejem és szülés után sem lett elég, tápszerpótlást kapott a lányom.:-( szerintem ahány nő annyiféle történet.
2010. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20. héttől melltartóbetétet kellett hordanom a sok előtej miatt és bőven volt tejem szülés után.

Most megint terhes vagyok és még egy csepp se jött, félek is picit, nehogy gond legyen, de ahogy utánakérdeztem, olvastam az ég egy adta világon semmilyen összefüggés nincs!

2010. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt előtejem,most már 6 és félhónapos a kis manóm és még mindig szopizik.szerintem semmit nem befolyásol az előtej mennyisége.
2010. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj de jó akkor,hogy nincs összefüggés..:)már kicsit megijedtem...köszi a válaszokat!!
2010. jún. 11. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!