Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbìzhatò a Gabriel...

Mennyire megbìzhatò a Gabriel terhessègi teszt?

Figyelt kérdés
A ciklusom általában 31-33 napos. Jelenleg 37-ik napon vagyok,hasam egyáltalán nem görcsöl.(32-ik napon picit görcsölt ès ennyi is volt)Ennyit soha nem kèsett.Viszont csináltam ma dèlelőtt tesztet ès negatìv. Egy nagyon nagyon kis halvány vonalka látszik talán rajta ha nagy fènynèl nèzem.Règebben volt,hogy bekèpzeltem elèg sok tünetet. Viszont most pont nincs ùgy semmi,nem is figyeltem ilyenekre.Vettem èszre pár napja pár furcsa dolgot,de azok bármitől lehetnek. Melyik teszt a legjobb,ami hamar kimutatja? Volt már másnak is ilyen nagyon halvány csìkocska ami èpp hogy látszott?Olyan mintha ott is lenne meg nem is. 🙂

2018. márc. 24. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eredmény?
2018. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Vègül márc.29-èn a ciklus 42-ik napján megjött.9-11 napos kèsèssel. Megzavarodott kicsit a ciklusom ùgy nèz ki. 🙂
2018. máj. 2. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!