Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Oszinten szólva eléggé ketsegbe vagyok esve. Azt hiszem majusban lesz egy eve, hogy Rezia fogamzasgatlot szedek. Kb. 9 napja, amikor lefekudtunk baratommal (ket es fel eve vagyunk egyutt) szinte rogton az egyuttlet utan ugy éreztem, mintha igy gorcsolne a hasam. (Egyebkent rossz szokasom hogy nagyon durvan be tudok kepzelni magamnak szinte bármit) Ezutan reggel is mintha ereztem volna, viszont ez utana a nap folyaman elmult. Nem is foglalkoztam vele, aztan a szex utani 5.napon barna folyasom volt egesz nap, de masnapra mar elmult. A heten eleg faradtnak erzem magam, de konnyen lehet, hogy csak kimerult vagyok, sok tanulas, barmi. Csak azert is furcsa nekem, mert előtte ott volt a 4napos szunet. De mondjuk sose tudok reggelente koran felkelni vagy barmi. Mindegy, meg mintha kicsit fajnanak a melleim, de egyaltalan nem veszesen, mahoz 2hetre kell majd megjonnie, es ha jol emlekszem nalam ilyenkor mar szokott jelentkezni az, hogy mar fajnak, menzesz kozben es elott fajnak nagyon. Barmilyen tanacsot vagy megerositest elfogadok, oszinten szólva nagyon ketsegbe vagyok esve, nem szeretnek abortuszra jarni ugy, hogy minden tablettat beszedtem es nem szedtem antibiotikumot, es nem hanytam vagy ment volna a hasam.

Ui. Nalam elofordult mar olyan, hogy 2-3havonta pecsetelek egy-ket napot.

17/L



2018. márc. 25. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, nyugi! Persze, ha minden úgy van, ahogy írtad. Ne parázz rá! Viszont ha barnás folyásod szokott jelentkezni, mikor szeded a tabit, akkor ezzel keress fel egy nődokit!
2018. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szedted rendesen, nem hagytál ki egy szemet sem és semmi nem csökkentette a hatását, akkor gyakorlatilag a terhességet ki lehet zárni.

Az is lehet, hogy van egy enyhe gyulladásod, vagy nem voltál kellően benedvesedve együttlét előtt-közben, vagy kicsit durvábban csináltátok és azért volt apróbb vérzés.

2018. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha valóban szedted a fog.gátlót ahogy mondtad és egyéb más hatására sem csökkenhetett a hatása akkor nem vagy terhes. Persze szokták mondani, hogy aki él nemi életet az teherbe eshet de valljuk be, ott mindig áll valami kis ok a háttérben ha gyógyszer mellett lesz valaki az. Fiatal vagy nagyon, még az sem biztos hogy a hormonjaid stabilan beálltak főleg ha máskor is fordult elő, hogy pecsételsz, viszont azt szerintem jelenzi kellene az orvosodnak mert lehet nem jó neked ez a fajta gyógyszer. Én a helyedben nem aggódnék, szerintem nincs baba a dologban. Ha legközelebb mennél íratni, akkor említsd meg ezt a dokinak!
2018. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eloszor is nagyon, de nagyon koszonom a valaszokat!! Masodszor, ezzel mar kerestuk anyummal a dokit es mondta hogy ha minden honapban elofordul es tobb napig, akkor mindenfelekepp valtani kell. De ha csak ennyire kiszamithatatlanul meg egy-egy napig, akkor ved rendesen. Azt mondta meg emelle, hogy ha ezek a kicsik is zavarnak (mar amikot jelentkeznek), akkor szoljak majd es ir fel masikat.
2018. márc. 25. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első terhességi tüneteim olyanok voltak, mintha másnapos lennék: émelygés, fáradtság, "mi a fenéért nem elég nekem a 12 óra alvás". Se mell fájdalom, se hasi görcs, semmi... A férjem csinált isteni szendvicset. Kipakoltam belőle a kígyóuborkát és a répát, mert rosszul lettem tőle... 1 hónapig csak sajtos stanglin, gyík-párizsin és gyümölcsön/ édességen éltem...

29/L

2018. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh.. En magamon emelygest nem vettem eszre, es barmifele szagerzekenyseget vagy kajaundort se tapasztaltam. Lekopogom.
2018. márc. 27. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!