Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm miért akar mindig...

Barátnőm miért akar mindig aludni? Terhes 5 hetes. Nappal is csak aludna ki sem akar kelni az ágyból. Ez baj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Mindenkit máshogy érint a várandósság.
2018. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, a hormonok miatt van.

Az elején én is így voltam. Aztán elmúlt.

2018. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség elején néhány hétig megugrik az alvásigény. Idővel el fog múlni, sőt lesz nagyon pörgős időszak is.

A hormonális változások állnak a háttérben.


Hagyd aludni, néhány héten belül elmúlik. Vagy főzz kávét, ha ébren szeretne maradni, de álmos.


Nálam a 7-8. hét körül jelentkezett ez és kb egy hónapig tartott. 2-3 kávéval tudtam átvészelni a munkanapot, aztán az ajtóból beestem az ágyba és reggelig húztam a lóbőrt. Hétvégén is rengeteget aludtam.

2018. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3hónapot aludtam... Kritikàn aluli volt, nem tudtam kipihenni magam... De utàna ez persze elmúlt
2018. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, a hormonok miatt van, én is egész terhességem alatt napi 10-12 órákat aludtam, egy filmet se bírtam megnézni mert öt perc alatt bealudtam rajta.Senkinek semmi baja nem lett.Majd ha megszületik a baba, fele ennyit sem fog aludni :-)
2018. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. En is faradtabb voltam.
2018. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első hetekben olyan álmos voltam,de 0-24ben,hogy állva is el tudtam volna aludni szerintem, alig tudtam átvészelni a munka napokat.😀 most lett jobb egy 2-3 hete a helyzet,de ha tehetem szombat és vasárnap délután pihenek délután így is 1-1 órácskát.:))

14+3 hetes kismama

2018. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy egész hónapig komas voltam. Emellett egy 13 honapos épp menni tanuló anyja is... hat minden nap egy kőkemény harc volt. A fiam rossz alvó és reggel5-6 közt kel este későn fekszik, nappal kétszer aludt de csak 1-1 órákat. Én azt hittem nem elem túl ezt az időszakot. Alug vártam h apa haza érjen és zuhantam be az agyba. 9hetesen elmúlt hála az égnek.
2018. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!