Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megtetszett az Amira...

Nagyon megtetszett az Amira név? Milyen gyakran halljátok ismerősi környezetben? Milyen nő jutna eszetekbe róla?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyre gyakrabban hallom,főleg a kisebbség körébwn.
2018. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Alapjáraton egy kedves arab vagy török hölgy jutna eszembe róla, de itthoni közegben inkább rézbőrű barátaink és a feltűnési viszketegséges magyarok, akiknek degradál normális nevet adni a gyereküknek, mert az olyan "snassz".

Persze függ a vezetéknévtől is, de egy Kovács vagy Szabó Amira szerintem borzasztó, a Lakatosról nem is beszélve.

Ha külföldi nevetek van, akkor már inkább passzolhat.

2018. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem sok kisgyerekest ismerek, nem járunk oviba/bölcsibe, viszont babaúszásról ismerek 12 gyereket, az utcából pedig hármat. Ebből 3 Bence, 2 Nimród, 2 Laura, 2 Hanga és 2 Amira van. Ebből kiindulva most felkapott név lesz valószínűleg.
2018. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy volt osztálytársam gyerekét hívják így, mást nem ismerek.
2018. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló, teljesen igazad van de ha idegen szavakkal akarsz villogni, előbb nézz utána mit jelent.

Derogált akartál gondolom írni.

2018. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban az összes cigány kislány vagy Amira vagy Zara vagy Lara, úgyhogy elég gyakori.
2018. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy török szappanopera főszereplő jutna az eszembe, de mivel életemben nem láttam semmilyen szappanoperát (bár párnak tudok a létezéséről) így ez barokkos túlzás. Számomra rendszeridegen, no de nem az én lányomat kell így elneveznem, ergo nincsen bajom vele.
2018. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bölcsibe dolgozom az egyik kislányt igy hívják , nekem tetszik a név én eddig nem hallottam ezt a nevet igy számomra újdonság volt :)
2018. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Munkatársamék kislánya fél éves


Mindketten fehérek..

Egyre gyakoribb

2018. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A párom szerint olyan mint egy autó márkaneve.

Egy cigány kislányt ismerek ezzel a névvel.

Mégis tetszik a hangzása és megfelelő vezetéknévvel jó lehet.

2018. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!