Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad strandolni...

Terhesen szabad strandolni akár fürdőben akár a Balatonban?

Figyelt kérdés

Első és második trimeszterre gondolok elsősorban.

Mennyire nagy ilyenkor a fertőzésveszély? Akár zárt, medencés élményfürdő, akár a Balaton okozhat gondot?

Alapból nem vagyok érzékeny az ilyen dolgokra, még soha életemben nem kaptam semmi fertőzést ilyen helyeken, ha ez számít valamit.


2018. márc. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
A zárt strandokat és wellnesst nem ajánlja egy doki sem, helyette a szabad vizet igen. Sokkal több a baci e a gomba veszély egy strandon. Balaton és egyéb ellenőrzött természetes vízi strand meget akar egész végig. Én is szabad vízben fogok strandolni 3ik trimeszterben.
2018. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Strandra alapból nem járok pont a higiénia miatt, de tóban szeretek úszni.

Terhesen az egész nyarat végig úsztam, ez alatt a terhességem 3-6 hónapját kell érteni.

2018. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj, elvileg nem okozhat gondot csak a melegvíz. De én speciel a medencét kihagynám. A balcsit viszint tuti nem :) még 2100as méhszájjal is engedett Dunában fürdeni a dokim, csak annyit kért, hogy ne áztassam magam. Úszni egyet, lemártózni lehet, de aztán irány kifelé.
2018. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben fürödtem mindkettőben. A nagyon melegvizet azért próbáltam kerülni, abba max csak a lábam lógattam be. A Balcsit pedig imádom, nem tudtam kihagyni. Semmi bajom nem lett. Azért hozzáteszem nem minden nap strandoltam.
2018. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!