Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehetne rendelni...

Honnan lehetne rendelni netről érzékeny teszteket? És melyik fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Aki tud linket is küldhet, köszönöm :)


Nektek hányadik dpon lett pozitív?



2018. márc. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A one step olcso es 10-esnek irjak de tuti nem annyi. A predictor egyertelmuen halvany pozitiv de a one step csak nedvesen latszik szaradva szinte eltunik. Atvilagitva latszik a csik azon egyenlore szaradas utan
2018. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én a 10- es érzékenységű teszteket nem ajànlom.Szinte minden nőnél élete soran legalább egyszer jelentkezik kémiai terhesség,amit észre sem venne,ha ezekkel az extra érzékeny tesztekkel nem stresszelné magát.Inkább a 25- ös teszt,és mutassa ki pár nappal később,de az akkor már nagyobb eséllyel valós eredmény.
2018. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 egyetértek
2018. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges berendelni 50 db netes no name tesztet és havonta dpo-zgatni meg blind-re "lövögetni". Megvárod hogy a menzesz elmaradjon már 2-3 napja és akkor veszel egy jót pl. Facelle, és ennyi.
2018. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Utolsovak ertek egyet. Felesleges elore tesztelgetni. Kesik. Tesztelsz. Nekem egy nap kesessel naggyon naggyon delutani vizeletbol facelle leugrott. Nem volt kerdes h valos e az eredmeny
2018. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vaterán vettem 15ös david tesztet.

10. dpo pozitív volt halványan.

2018. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!