Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet kiprobalni a hazi...

Mikor lehet kiprobalni a hazi terhessegi teszteket? Tobbi lent

Figyelt kérdés
pl szodabikarbonaval , vagy cukorral :) hany hetesen lehet oket kiprobalni ?

2017. jún. 22. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Bármikor ki lehet próbálni, pont ugyanúgy semmi értelmük nincs a terhesség első, mint az utolsó napján.


Ha az a kérdés, hogy terhes vagy-e, vegyél egy tesztet, ha már egy hete késik a menstruációd, jó eséllyel kimutatja.

Ha a gyerek neme a kérdés, akkor meg javaslom a megfelelő ultrahangos vizsgálatot.

2017. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
terhes vagyok , igen , de meg uh-n nem latszik hogy mi lesz :) azert akartam kiprobalni ha bejon e majd kivancsisagbol
2017. jún. 22. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt szonográfus és orvos nagyon jó géppel már a 12-13 heti genetikai ultrhangon megmondja. Nyilván nem emiatt mentünk ilyen helyre, ez csak mellékes volt, hogy amúgy már ezt is meg tudták mondani, de én nagyon elképedtem, hogy némelyik ismerősnél 2 perc alatt le tudták ezt az UH-t, nálunk meg mennyi mindent és hányszor néztek és mértek meg egy ilyen pici babán. Aztán a neme se volt kérdés. Azóta se értem, hogy van olyan, hogy "nem mutatja meg magát" még ilyen huszon x-edik héten is. Olyan dolgokat kell megnézni és lemérni a magzaton, hogy kizárják a rendellenességeket, mindegy hogy fekszik, hogy azokhoz képest a lába között megállapítani, hogy van-e kuki vagy nincs az gyerekjáték.
2017. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 16 hetesen derult ki a neme, es aznap reggel csinaltam szdabikarbóna tesztet , ami igazat is mutatott. Masodszorra is bevalt. De ez inkább számomra/számunkra móka volt. Természetesen az ultrahangnak hittem. De kíváncsiak is voltunk. :)
2017. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem tudom hany hetesen mutatja ki pontosan , de nekem nem pezsgett , igaz hogy meg csak 9 hetes vagyok :)
2017. jún. 22. 16:43
 6/13 A kérdező kommentje:
kesobb lehet maskepp mutatna
2017. jún. 22. 16:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugy tudom 16 hetes kortol erdemes. Nemtudom miert
2017. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4-én megyek dokihoz, 16 hetes leszek. A 11+2 naposan kislányt mondott, de szerintem baromi korai volt bármit is mondani. Szóval 4-én a doki előtt megcsinálom a szódabikarbónás tesztet. :D Elvileg a 16. héttől ajánlják. :)
2017. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
12-13 hetes kora ota tudjuk h lány. Valoban latta a doki.. Az a szódabikarbónás poenkodas azt mondta előtte 3 nappal h fiu :) en az uh-nak inkabb hiszek.. De leginkább annak ha mar kijött.
2017. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# túl korán végezted el..
2017. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!