Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos a baba neme...

Mennyire biztos a baba neme 20. héten?

Figyelt kérdés
Ma voltam genetikai vizsgálaton (sima 2D-s) , és a doki azt mondta valószínűleg fiú. A férjem rá is kérdezett, hogy csak valószínűleg? Mivel ő kislányt szeretne. :) A doki pedig azt válaszolta, hogy ne nagyon reménykedjen már lányban. Mi konkrétan semmit sem láttunk azon a "régi fajta" ultrahangos képen. Szerintetek mennyire biztos ezek után a neme? A férjem még mindig bízik a lányban, azt mondta simán tévedhet még az orvos, hisz ő sem mondta biztosra.
2018. márc. 28. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem nem 100% de valószínűleg csak fiú lesz. Az orvos tudja mit látott, ha egyértelműen látta amit kell, akkor az biztos. Nekem 19 hetesen biztosra látta az orvos a fiam alfelét, a lányom pedig már 16 hetesen megmutatta, pont terpesztett, ő is egyértelműen látszott. De szerintem jól el szokták azért találni.
2018. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Elég biztos, persze ritkán tévedhetnek. Hogy mennyire látják, attól függ, hogy fekszik: Ha mutatja, akkor már a 11. héten is 99%-ra meg tudják mondani egy "régi fajta" gépen is (amin ha ti nem is, de a doki gondolom sok vizsgálatot elvégzett már és tudja, mit keressen), más baba meg akár 5d-ben is születésig "takargathatja". Férjed szerintem inkább barátkozzon a gondolattal :)
2018. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 19 és 23 hetesen is lánynak látták 2D uh-on, majd 27 hetesen a 4D-n is. Mostmár biztosra veszem. A fiamat 12 hetesen már meg tudták mondani.
2018. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!