Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltunk Prena teszten...

Hétfőn voltunk Prena teszten a Czeizel intézetben. Vajon ma már várhatom a hívást, hogy hogy sikerült? Mik a tapasztalatok.

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Tavaly egy keddi nap vettek le a vert, következő hét csütörtökön hivtak az eredménnyel szinten Czeizel intézet
2018. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Telefonáltak neked is? (Nekem azt ígérték)
2018. márc. 29. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Március 9-én vették le a vért,19-én telefonáltak, utána emailben is elküldték az eredményt. Szintén Czeizel.
2018. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok telefonáltak es pár nappal később e-mailben is jött az eredmény
2018. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor tehát betartják a 4 napot. (véletlen sem küldik előbb sajnos).
2018. márc. 30. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan nem a Czeizelben csináltattam, de úgy tudom azért tart eddig, mert Németországba küldik a mintát vizsgálatra. Legalábbis nekem ezt mondták, így kb 10 nap volt, míg megkaptam az eredményt (hétfőn bették le a vért, a rá követjező szerdán kaptam emailt).
2018. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy 4-6 munkanap. Most tartok az 5.-nél. Egyre nehezebb. Másra nem is tudok gondolni.
2018. ápr. 4. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, Németországba küldik a vért,azért tart eddig. Elhiszem,hogy nehéz kivárni,már én is nagyon idegeskedtem,hurcoltam magammal a telefont mindenhová le ne maradjak a hívásról. Mi rossz kombi teszt miatt vetettük le,de szerencsére minden rendben van. :)
2018. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is rossz lett a kombi tesztem. 1:118 Down kórra
2018. ápr. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!