Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruha. Mikortól?

Kismama ruha. Mikortól?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha hülye kérdés, de első terhességem, 6.hétben vagyok, most kezdenek már picit szorítani a nadrágjaim. Ti hány hetes terhességnél kezdtetek el kismama-ruhákat hordani? Tudom, hogy nem mindenkinek egyformán nő a pocija, csak mégis érdekelne. Gondolom most még egy ideig elég a szimplán nagyobb méretű ruha is.
2011. júl. 20. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nacit a 20. héttől vettem, addigra már kényelmetlen, összegombolhatatlan volt a nemterhes nacim.

Most a 2. babámat várom, 8 hetes vagyok, és szorít minden ülve, úgyhogy 1 héten belül veszek nyári kismamanacit.

Nekem a bandázs nem jött be, idegesített. :S

2011. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 14hetes vagyok, de még a régi nadrágjaimat hordom, igaz néha ki kell gombolnom. Amikor 6hetes voltam úgy éreztem én is mint te, hogy szorit a nadrág. Kb 2hétig tartott nálam ez az állapot a puffadás miatt.

Én majd úgy nagyjából a 20.hét körül kezdem el beszerezni a kismama ruhákat, mert már most el kezdtem kerekedni, de még jók a ruháim :)

2011. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanazokat a ruhákat hordtam végig a terhesség alatt, mint előtte. Egy kismama ruhám se volt. :) Az utolsó 2 hónap nekem nyár elejére esett, akkor általában azokat a bő nadrágokat hordtam, mert pont divatosak voltak abban az időben.


[link]


[link]

2011. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Na, nekem bandázs tuti nem kell! Valamiért irtózom tőle (mármint a kinézetétől vagy nem is tudom).


Néztem ma nyári kismamanadrágot, de sajnos még bő volt derékban, szerintem kb. a 8-9. héten lesz rám jó. (Elvileg volt belőle kisebb is, csak már azt elvitték...) Meg valahogy még korainak is éreztem volna.

2011. júl. 20. 16:25
 5/15 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: igen, én is úgy gondoltam, hogy kb. a 20.héttől lesz igazán szükségem rájuk, csak ez a szorító érzés kicsit kellemetlen, de egész nap nem járkálhatok az irodában kigombolt nadrággal :))


3. válaszoló: akkor neked szerencséd volt a nyári időszakkal :) Azok a nadrágok valóban nagyon jók, csak sajnos én olyan a munkahelyre nem vehetek fel :(( Meló után én is pont ilyenekben flangálok :)

2011. júl. 20. 16:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Én kb. a 12. héttől hordtam kismama nadrágot. Volt olyan nadrágom, amit tudtam kb. 18 hetesen is hordani, de ez nagyon kevés számú volt. Most, 32 hetesen pedig esélyem sincs, hogy feljöjjön bármelyik régi ruhám, igaz, nagy is a pocakom. Miután publikus lesz a várandósságod, szerintem nyugodtan hordj kismama ruhákat. Kényelmes is lesz, és bátran mutasd meg magad ebben a szép időszakodban! :-) Légy büszke a pocakodra;-)
2011. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

16:33-as: Bizony, hogy büszke leszek a pocimra, már alig várom, hogy szemmel látható legyen :) Amúgy a 12. hétig még a leendő nagyszülők előtt sem publikus a dolog, hát még a munkahelyen!

De amint a "szükség" úgy hozza, kismamaruhát fogok magamra húzni, és akkor hagy lássa mindenki :)

2011. júl. 20. 16:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.


Gratulálok a Csöppséghez, jó babavárást kívánok és jó egészséget. :)

2011. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. júl. 20. 16:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, 1 hete vettem meg az első kismamanacit, eddig jók voltak rám még a farmerok is. Most kezdtek el szorítani. :)
2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!