Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok és mennyasszony...

Kismama vagyok és mennyasszony is. A ruhám amit eredetileg kinéztem nem jó, ezért másikat kerestünk. Nem szorít, de érzem, hogy nem is kényelmes. árthat a babának ha nekem nem kényelmes a ruha? Nem nyomja meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit engedtesd bővebbre, nem nagyon, csak, hogy a pocid kényelmesen elférjen. Hány hetes vagy?
2011. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Ne félj a babát nemtudja megnyomni. :)

Nézz bövebb ruhát,vagy engedtetni kell belöle...

Ha annyira nem kényelmetlen akkor nyugodtan lehetsz benne azt a pár órát.

Sok boldogságot.

2011. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha lehetseges, akkor inkabb valahogy bovitsenek a ruhan. Engedjenek ki belole, vagy tegyenek bele egy kis toldas, esetleg csereld le. Attol fugg mennyi idod van meg az eskuvoig.

Nem jo, ha kenyelmetlen a ruha. Semilyen alkalommal, nemhogy az eskuvod napjan, raaddasul terhesen. Olyan ruhat probalj valasztani, amiben igazan kenyelmesen tudod erezni magad, es amiben a novekvo pocakodnak is van hely.

2011. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32 hetes terhes voltam, amikor volt az esküvőnk, aztán végig táncoltam az éjszakát. Én kölcsönöztem a ruhát, és a derekamnál engedtünk belőle hogy ne legyen szoros, és ha eszek, akkor se érezzem magam benne úgy, mint ha egy zsákba lennék beleszuszakolva. Már akkor nagyon lent volt a hasam, de nem lötyögött rajtam a ruha, nem volt se szűk se laza, pont jó volt. Sok boldogságot kívánok nektek, az esküvőtök alkalmából, és a babához is!
2011. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hátul fűzős volt,így lehetett engedni rajta. 6hónapos kismama voltam és a ruha nagyon jól álcázta(nem mintha akartam volna). Nagyon hasznos volt,mert háromszor kellett a nap folyamán engedni rajta,főleg az ebédnél:-)
2011. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek legközelebb és szombaton lesz a lagzi.De most derült ki h. amit kinéztem ruha nemjó már és gyorsan keresni kellett másikat.20 hetes vagyok és fönt van a hasam.Majd meglátom, legfeljebb adok még munkát a kölcsönzősnek.Ilyen gyorsan nehéz eldönteni mi lenne a jó.Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!