Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy sikerült elfogadnotok,...

Hogy sikerült elfogadnotok, ha sikerült a szülés utáni testeteket?

Figyelt kérdés
A sulyomat sikerült visszanyernem pár hét alatt, a hasamon sem lettek striák. Nekem a melleim azok amik nagyon megváltoztak. Még szoptatok, de brutális a különbség a kettö között. A baba csak az egyikböl szeret enni. Szerintem az lehet az oka hogy teljesen különbözik a kettö. A kisebbik akkor is puha mikor tele van, a másik majd szét durran, kö kemény. Kb 2 kosárméret a különbség. A nagyobbik mindig fáj, feszül, tele van striákkal. Bele se merek gondolni hogy fog kinézni ha majd vége lesz a szoptatásnak. A különbség már most sem tetszik. Egészen a szülésig nem tul nagy, de szép szimmetrikus, feszes melleim voltak...
2018. márc. 29. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A melled mérete/formája addig nem igazán mérvadó, amig szoptatsz. Ha elválasztottad majd a gyereket, utána fog visszaalakulni. Hogy mennyire lesz hasonló a régihez, azt most nem lehet megmondani.
2018. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem alakul vissza , minek hazudni .

Szoptatas nelkul se alakul vissza mert a terhesseg alatt is átalakul a mell , utana meg a tejcsatornák sorvadni kezdenek , szoptatas után , ettöl a mellen a bör fonnyadtabb lesz, tehat a mell surusege csökken nagyon , a tejmirigyek elsorvadasa utan

Nem tudtad h a terhesseg es anyaság egy áldozat , változással jár ?

Minden megváltozik , a test is , jó esetben csak a mell , van aki inkontinenciában szenved utána , kinyúlik a vaginája, lóg a hasa stb aranyér

Mit gondoltal , megszépülsz?

2018. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Igazából nekem és eddig mindenki akivel beszéltem erről ezt mondta. H a mellek nagyon durván különböznek tok mindegy h melyikbol eszik. Az én kismamas csopimba fele fele volt akik azt mondtak h az a nagyobb amelyikből eszik míg a másik fele azt mondta h az a nagyobb amelyikből nem... Uh én mar nem hondolkodom ilyeneken. Én mar egy hónapja nem szoptatok, sarcra az előző állapot van. Tehát van méretbeli kulonbseg de mar nem olyan hatalmas mint a kezdetekkor. Viszont kissé megereszkedtek, én szoptatás alatt sokszor nem bírtam melltartót elviselni Uh ez meglátszik de letettem magamról annyira rossz volt a melleimnek. Pedig vettem sportot, triumphot, kínait sima szoptatosat de egyik se volt jó Uh Sztem nekem ezért is. Na meg a 14 hónapnyi szoptatás miatt más. Én szoptatassal hiztam meg. Hat ez van. Majd lemegy egyszer. 16 kiló jött fel szülés után-terhesség alatti mar szüléskor lement- amibol 6ot leadtam de terhes vagyok ismét Uh nekem majd a második gyereknél lesz fogyizas szoptatás után. A testem olyan lett amilyen de engem nem bántott a terhesség Uh semmi bajom a testemmel:)
2018. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a vedönöm hazudott szules utan mert nem ismertem magamra es azt mondta h minden a régi lesz hamarosan

Évek teltek el mire rájöttem h hazudott . Sajnalt mert tudta h nehez idöszakban vagyok es nem akart szomoritani

A mellem a terdemnel tovabbra is hasam rancos

2018. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

A terhesség egy áldozat , az evolúció es biológia szempontjai az egészséges magzat kihordása, a test egy tartállyá válik , kozmetikai szempontok nem szamitanak .

Egy új életet életben tartó , lélegeztetö tégely lesz az anya , akinek a teste szules utan " szetrobban " , szépség hátraszorul

Annak mar semmi funkciója. Utána táplálás a fontos , az új élet ellátása. Softwer erre programozódik .

Ezt az iskolában kéne tanitsák , utana nem sirna a gyakorin ezer nö estenkent , h nemrég szultem , ez normalis h azóta nem tudok aludni ?

Normalis h a mellem lóg?

Leszek még a fiatalkori önmagam ?

Mikor fogok végre átaludni egy éjszakát ?

A szules egy óriási trauma a nöi testnek de a tarsadalom úgy állitja be h milyen romantikus szülni milyen szép , igy leszel nö stb

A borzasztó igazság tabu

Ezert sok olyan nö mint te is , szül egyet

2018. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha téged ennyire irritál ez a téma, nem értem miért olvasol és kommentelsz ilyen kérdésekre 🙄😊 és képzeld, azért mert engem foglalkoztat a testem, még nem csak egyet fogok szülni 😉
2018. márc. 29. 22:29
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Szüljél ahányat akarsz, nem nekem sir éjszaka

Irtam öszinte , hasznavehetö válaszokat es ez a hála?

Hogy letorkolsz?

Nem erdemelsz valaszokat , ülj a tukör elé, kérdezz és válaszolj !

2018. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sem sikerült. Ma egy éves a fiam. Azt hittem ilyenkorra már elègedettebb leszek magammal, de nem. A súlyom nekem is a régi dekára pontosan, de rengeteg csík lett a hasamon és képtelen vagyok elfogadni. Már halványak a striák, de ott vannak és az egész ráncos lett, egyszerűen nem szép. A melleimen is kezdek látni csíkokat, ráadásul nekem is már csak az egyiket fogadja el a gyerek. Nincs nagy különbség méretben, de fogásra igen. Szóval lényeg a lényeg, a fiamra büszke vagyok, de a testemre nem.
2018. márc. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem csíkos a hasam,és a mellem is. 2 éves a lányom,még este szopik. Elfogadja mindkét cicit. Kíváncsi leszek,milyen lesz s mellem szoptatás után. Viszont a testem sokkal jobban tetszik,mint terhesség előtt. Sokkal vékonyabb vagyok,a gyomrom is megereszkedhetett,vagy nem tudom,mi lett vele,de nem domborodik már a bordámtól a hasam,mint régen,csak alul. Kb 13kg-mal vagyok kevesebb,mint teherbeeséskor.
2018. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

A 45 %-os valami borzasztó frusztrált lény, nem érdemes vele foglalkozni.


A szoptatás befejezésével nagyrészt vissza tud alakulni a melled is, mégha nem is lesz egészen olyan, mint a terhesség elött.


Sokakat ismerek, akiknek a terhesség-szülés-szoptatás után is jó alakjuk maradt, és a mellük is formás lett utána is. (Többek közt nekem is)


De ez részben a genetikától is függ, attól is, hoyg mennyit hízik valaki a terhesség-szoptatás alatt (mert célszerü ezt a lehetö legalacsonyabb szintre szorítani - terjességnél max 10-12 kg, a szoptatás alatt meg legfeljebb 1-2 kg-mal több, mint az eredeti/optimális súly), mennyit és mist sportol szülés után, mennyire ápolja a börét, hogy kellöen rugalmas maradjon, mert csak akkor tud visszamenni az eredeti állapothoz hasonló szintre.

2018. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!