Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai és pár csepp menstruáció...

Korai és pár csepp menstruáció jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
JelezHET beágyazódást. Meg sok minden mást is.
2018. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért hiszi itt mindenki, hogy a vérzés terhességet jelez? Általában azt jelenti hogy meg fog jönni a napokban. Vagy azt, hogy ez most egy light-os, rövidke ciklus volt. Jelenthet továbbá hormonális problémáz is és terhesen fenyegető vetélést.

A leg-leg-legritkábban jelzi azt hogy "terhes vagy és minden rendben is van a terhességgel".

2018. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességet a menzesz elmaradása,és a pozitív teszt jelzi,valamint egy nőgyógyászászati vizsgálat.
2018. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, vérzés esetén a legutolsó amire gondolnék az a terhesség... Biztosan egymillió esetből egyszer van ilyen, de mivel pont hogy a menstruáció elmaradása jelzi a terhességet, ha hamarabb megjön, akármennyire kevés is, nem arra gondolok hogy biztosan terhes vagyok...
2018. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sosem volt még ilyen, 2 héttel hamarabb jött meg és csak pár csepp
2018. márc. 30. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor igen, jelezhet. Úgyis ezt akarod hallani. Csak azt nem tudom, hogy minek írtad ki ezt a kérdést!
2018. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt akartam hallani, csak azt, hogy mitől lehet. Nem muszáj válaszolnod, ha nincs hozzá kedved, senki sem kötelezett rá. Én meg vagyok ijedve, hogy mitől van, mivel nem tapasztaltam még ilyet. Gondoltam valaki tud majd segíteni, de ilyenektől kíméljetek.. Aki normális válaszokat adott, annak köszönöm szépen.
2018. márc. 30. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Néhány vércseppet nem nevezünk menstruációnak, pláne ha nem is most kell menstruálnod.

2 héttel mensi előtt van az ovuláció, akkor előfordulhat pár csepp vérzés, főleg ha szex is van és esetleg az ilyenkor érzékeny méhnyakat éri egy kis sérülés.

De lehet az oka méhszájseb is meg hormonprobléma és ezer más dolog.

2018. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most vannak a termékeny napjaid,hogy lennél akkor terhes?

Ha most terhes lennél vagyis már megtörtént volna a beágyazódás,akkor az azt jelenti,hogy kb.2 héttel ezelőtt kellett megtermékenyülnöd,ami elég nonszensz,hiszen akkor menstruáltál..

2018. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kétszer jártam így, mindkétszer terhesség volt, talán neked nem így van, nézesd meg!
2018. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!