Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen is teljesen lapos...

11 hetesen is teljesen lapos a hasam! Mikor kezd nőni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem látszik.

Egy hét múlva a 1 trimeszer végére érek de hasam az nincs.

Mikor kezd el nőni?

Fiatal vagyok izmos a hasfalam mert régebben edzettem.

Az is lehet nem lesz nagy igazi terhespocim?


2018. ápr. 1. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 16 hetesen kezdett picit noni, inkabb puffadasnak tűnt. 20hetesen mar egesz szep kerek volt. De igazi terheshas olyan 25hetesen volt
2018. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek olyan volt élsportolót, akinek a 8. hónapban akkora volt a hasa, mint másnak ebéd után. Teljesen egészséges lett a gyerek.

Nekem szintén alig volt hasam, majdnem 4kg-os lett a baba. Szóval ettôl semmi nem függ, alkati kérdés. Majd a tied is elkezd nôni, ne aggódj, amíg az orvos szerint minden ok.

2018. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Én még 16 hetesen bikiniben strandoltam és senki nem vette észre, hogy terhes vagyok, söt, többen megjegyezték, hogy milyen vékony a derekam, és semmi hasam.


A baba meg normál idöben és normál súllyal született. De amikor bementem szülni, azt hitték, max. félidös terhes vagyok.

2018. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Olvasd el h meg sehol sincs kb. a mehed. Majd olyan 20ik hét körül mar látható lesz kb. Sztem mindnekinek a terhessége más és más. Mindenki teste maskent reagál. Nekem 25 hetesen volt akkora hasam első babanal mint most másodiknál 16 hetesen. Első baba 8 honapos terhesen alig tűnt nagynak, sokan meg 5 hónapot adtak szülésig :) Most meg mar azt mondjak h 6 honaposnak felel meg a pocakom.
2018. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Dn 14 hetesen láttam magamon először.

16 hetesen már más is..de inkább csak este..( volt aki azt hzte pár kg feljött)


Kb 18-20 hetesen lett egyértelmű


25 hetesen kérdezett rá idegen, hogy mikorra várom..


Most 28 hetesen letagadhatatlan

2018. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elso es masodik gyerekkel ugy lettem terhes, hogy elotte kb 10 even at intenziven edzettem.

20 hetesen neztem ki ugy, mintha beebedeltem volna, 25 het utan kezdett mar valami alakulgatni, de a 30. hetig nem vettek eszre rajtam sokan, hogy terhes vagyok. Nagyon sok cinikus es neha banto megjegyzest kaptam miatta egyebkent, en mondjuk szerettem a pici hasamat, mert nagyon konnyu volt a mozgas vegig es szulesek utan nem maradt sem pocakom, sem felesleges bor a hasamom.

A gyerekek 3-4 kg kozotti sullyal szulettek.


Most mar tobb, mint 3 eve probalkozunk a harmadik babaval, ezalatt a sportot teljesen abbahagytam, mert volt 4 vetelesem es tobb fizikai problemam. Tenyleg semmit nem sportolok, ami izomerosito lenne, lottyedt is vagyok. 7 hetes vagyok most, puffadok, mint az elso ket gyerekkel ennyi idosen, de annyira nem tart a hasizmom, hogy estenkent kinezek felidos terhesnek, de napkozben is szorit mar a farmer ebed utan...

Hat, nem tudom, de erre ne vagyj, egy par milimeteres/centimeteres/grammos baba nem indok a pocakra, en inkabb “cikinek” ereznem alapban. Jelenleg azert nem erdekel, mert ha ez az ara annak, hogy vegre egy baba megmaradjon, akkor inkabb “szetfolyok” es gurulni fogok mar felidosen.


Biztosan lesz terheshasad, de az nem biztos, hogy nagy.

Amugy nem ertem, hogy abban mi a jo, az nem erdem, nem befolyasolhato, csak alkati dolog. Raadasul nem is szerencses, mert sokkal jobb eselye van egy kisebb hasu kismamanak arra, hogy szules utan nem marad hasa, nem lesz csikos koldokig es nem fog logni a bore elete vegeig.

Nyilvan az sem baj, de nem gondolom, hogy ezekre barki vagyna, marpedig nagy hassal ezekre nagyobb esely van.

2018. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13+4 vagyok és szintén semmi hasam. Pedig vékony sem vagyok.

Szerintem pár hét és kissé majd látszik. De nem fontos a nagy has, elég ha egészséges a baba.

2018. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hét körül kezdett el látványos lenni hogy babát várok, addig nekem is lapos volt a hasam. Én egészen a szülésig nem láttam nagy terhes pocaknak a sajátom. Aztán szülés után elkészültek a kismamafotozásos képek, és megállapitottam hogy tényleg nagy pocakom volt :D De terhesen nem láttam nagynak :)
2018. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem van már egy 9 éves fiam,most ikrekkel vagyok terhes11 hétben,és kb 3 hete látszik a hasam.viszont nagyon vékony voltam mindig.. de ez van,mostmár nem tudom titkolni,pedig a 12.hetig várni szerettem volna..

elöbb utóbb minden has megnö,ne izgulj :)

2018. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba a 22. héttől kezdett el látszani, akkor viszont szinte egyik napról a másikra lett hasam.
2018. ápr. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!