Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, h teljesen jól...

Az normális, h teljesen jól érzem magam 34 hetesen?

Figyelt kérdés
Másoktól azt hallom,h szétrugja a veséjüket a gyerek. Hogy nem járnak be dolgozni mert rosszul vannak. Meg vizesednek,nem tudnak aludni,görcsölnek,keményednek meg minden. Az normális dolog h nálam ezek nincsenek?
2016. júl. 6. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is normális, igen. Minden terhesség más, ahányszor babát fogsz várni, várhatóan annyiszor másként fogod magad alatta érezni.
2016. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Néha nekem is az volt az érzésem, hogy mások túlrinyálják ezt az egészet... Vagy nem tudom, lehet nekik tényleg olyan rossz volt, de én speciel úgy voltam mint te. Jöttem mentem, munka, házimunka, sok séta, semmi bajom nem volt. A babám se rugott olyan erősen soha, hogy fájt volna, pisilni se kellett 5 percenként, csak kb óránként. Mikor olvastam ilyet, hogy huszonvalahány-hetesen alig bírnak kiszállni az autóból.. Hát én 40 hetesen is simán kiszálltam. Pedig amúgy nem vagyok egy nádszál, és nem is sportoltam. Igaz, csak 10 kilót híztam. Aludni is végig jól tudtam, nem tettem 10 párnát a hasam alá, se szoptatóspárnát. Utolsó héten vizesedtem be kicsit, az annyiban volt zavaró, hogy szorítottak a cipőim és csak sportcipővel tudtam járni. Egészen addig magastalpú csizmával jártam. Szóval fura, de örülj neki, bajt biztos nem jelent!
2016. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak az ijesztő h néha nem is érzem terhesnek magam...
2016. júl. 6. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó 2-3 hét volt olyan hogy a nagy hasamon kívül semmi nem utalt arra hogy terhes lennék
2016. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jól voltam, habár nagyon vizesedtem, de nem zavart különösebben, reggel negyed órára beborogattam a kezeimet, hogy tudjam egyáltalán mozgatni az ujjaimat, aztán ahogy egyre többet mozogtam, úgy lett egyre jobb, majd másnap reggel kezdődött előről. De nagyon aktív voltam, dolgoztam még javában, simán utaztam munka, családi összejövetel miatt 100 km-re is, minden nap kismamatornáztam, lelőni nem lehetett volna annyi energiám volt és annyira nem zavart semmi. Mindenki máshogy éli meg, minden szervezet más, eltérő az emberek tűrőképessége minden tekintetben, más mindenki hozzáállása is. Örülj, hogy nincsenek panaszaid.
2016. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze h normalis. Nem feltetel h szarul erezd magad. ÈLVEZD!!!!
2016. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen 38. hétig nekem sem volt semmi bajom, nyugis bébi volt, este ficánkolt kicsit, se egy hányinger se semmi.. nagyon lazán megcsináltam mindent.. 38. héttől is csak azért volt már nehéz,mert türelmetlen voltam, nagy volt már a pocak, nyűgös voltam,hogy bent ragadt a gyerek... :D
2016. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!