Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Valakinek valami...

Mi lehet ez? Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Pecsételő vérzés jelentkezett a hónap közepén, de alig valami inkább csak barnázás.

Ma meg kellett volna jönnie, de nem jött.

Gyakran fáj a petefészkem, nagyon gyakran járok pisilni és most estére a hőm is felment. Lehet terhesség szerintetek? Vagy mi más? Ha valaki hozzá tud szólni azt nagyon értékelném.


2018. ápr. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma kellett volna megjönnoe, már tesztelhetsz is, az megmondja, és nem nekünk kell itt tippelgetni.
2018. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak tanácsot kértem, hogy ha valaki volt ilyen helyzetben szívesen olvasnám, mert nem tudom, hogy lehet-e ez terhesség vagy esetleg vírus. Bár nem nagyon hiszem, mert akkor nem így érzem magam, de ki tudja.
2018. ápr. 3. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben rendszeres volt a pecsételés ovu körül, hónapokig, elvileg nem normális, de nekem szervileg nincs bajom és én teherbeestem mellette. (Meg is maradt a baba, már meg is született) szóval nálam bajt nem jelentett. Egyébként persze ha nem jön meg, simán lehet terhesség. A koraterhes tünetekből nem nagyon lehet kiindulni sajnos, az elmaradt menzesz és a pozitív teszt az, ami megmondja. Neked nem jött meg, ha naprapontos a ciklusod, akkor jó esélyed van rá (de bármikor bejöhet pár napos késés és az is teljesen normális)
2018. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetett beágyazodásos vérzés. Tesztelj, most már biztos mutatja ha terhes vagy
2018. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!