Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes mamik hogy vagytok,...

Zsazsa24 kérdése:

25 hetes mamik hogy vagytok, hogy viseletek ezt az időt? Sokszor jelentkezik be a picitek? Savra valami jó ötlete? A

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi már túlvagyunk a szülésen. Csak azt szeretném írni, hogy nekem gyomorégésre semmilyen háziszer meg recept nélküli savlekötő nem vált be.

Aztán írt a háziorvos Ludeát. Igazi csodaszer!

2017. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Savra Salvus víz vagy citrom.
2017. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is citromos víz, és tej. (Nem egyszerre természetesen.) A Rennie-től csak sokkal rosszabb lett.
2017. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helló, nekem az a fura, hogy jól bírom ezt az időt (még) remélem tényleg igaz lesz hogy nem lesz annyira meleg a nyár. Olvastatok ilyesmit? Mert én igen. Ma mondjuk fájt a fejem de nem figyeltem rá és elmúlt.

Savam még nincs (folyamatosan) de kicsit csalok mert két-két és fél héttel kb. előtted járok. (22h6n) Egy pár hete volt savam nekem a rennie-t adta a patikus de kb. kettőt ha bevettem belőle és azóta sem kellett.

Kaptam olyan ötleteket, hogy kis kortyokban hideg szénsavas üdítő meg egyek kiskanállal joghurtot falatonként lassan. Hát ez utóbbi még véletlen sem vált be, sőőt. Üdítőt meg én nem nagyon tartok itthon így azt nem is volt alkalmam kipróbálni.

Babóca mocorog de főleg este meg hajnalban :) néha meg kb egész nap. Ma már vagy 4-6-szor biztos kopogtatott. biztos neki sem tetszik ez a borús idő vagy kitudja, lehet tetszett neki a mai menü.

2017. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont azt olvastam, hogy minden idők legmelegebb nyara jön (de minden évben ezt írják), viharokkal.
2017. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz annyira meleg. Most még annyira nem vészes szerintem.
2017. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig semmi jele a gyomorsavnak szerencsére. A babám egy igazi örökmozgó, szinte egész álló nap mocorog, fészkelődik, csak úgy hullámzik a hasam. Az idővel sincs semmi problémám, annyi energiám van, mint még sosem. 😊

24+1 hetes vagyok

2017. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!