Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szentesi vagy mezőtúri szülészet?

Szentesi vagy mezőtúri szülészet?

Figyelt kérdés
Melyik kórház szülészetét ajánlanátok? És ott is melyik orvost? Pozitív és negatív tapasztalatokat is várok.
2018. ápr. 4. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szentesiről sok pozitív és negatív véleményem van. De szerintem mindenhol így van ez. Negatív :a fogadott dokim péntek hajnalban szülőszobàra küldött azt mondta jön szombat reggel. Nem jött. Nem lehetett elérni. Konkrétan olyan telthàz volt, hogy nem érkeztek ràm nézni és küldték haza hamarabb az embereket, hogy legyen szoba. Vasàrnap reggel jött be a dokim, hogy maga még itt van? És meg is csàszàrozott.pozitiv:nagyon szép sebem van felszívódós varratot kaptam. A dokik egyébként minden nap normálisan megnéztek stb. A csecsemősök katasztrófálisak, róluk jót nem fogsz hallani. Szülésznő jófejek segítőkészek az összes, még ha nem fogadod meg akkor is.
2018. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A szentesi kórházat messzire kerüld!
2018. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Esetleg elárulod ki volt ez az orvos?
2018. ápr. 4. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A mezőtúrit is messzire kerüld. Én helybeli vagyok, de már az elsőt Szolnokon szültem, másodikat is ott tervezem. Ott pozitív tapasztalatom van
2018. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nov-vége, december elejére várom a babám, és Mezőtúron szülök. A környezetemben sokan ott szültek és mindenki meg volt elégedve a mezôtúri szülészettel.
2018. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!