Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek dr Tasi...

Mi a véleményetek dr Tasi Róbertről? Terhesgondozás és szülés szempontjából is. Szent Imrében milyen a szülészet?

Figyelt kérdés

Milyen a dr úr szakmailag és emberileg? Mennyiért vállal szülést?

A kórház jól felszerelt, kedvesek? Érdemes szülésznőt is fogadni?

Nagyon köszönöm az összes választ! Még csak az első vizsgálatra mennék, most lett pozitív a teszt.


2017. máj. 17. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ő a nőgyógyászom lassan 5 éve, a második gyerkőcöm nála született. Nincs rá panaszom, de hallottam róla negatív véleményeket, de hát melyik dokiról nem? Kicsit halk és hadar, szóval oda kell figyelni nagyon mit mond. :)

A szülészettel nem volt problémám a Szent Imrében, a csecsemősökkel annál inkább. Kicsit sem segítőkészek, első gyereknél azt se tudtam melyik oldalról nyúljak hozzá. Én a szülésznőt mindenképp ajánlom, nálam ő vitte a prímet. Bár a dokinak nem ő a szülésznője (párban dolgoznak), de mivel nálam az első gyereknél is sokat segített, így lebeszéltem a dokimmal, hogy megint őt választhassam. Kondor Kata volt egyébként, maximálisan segítőkész a szülés alatt és utána is. Ha jól tudom magánban 15000 a terhesgondozás és többnyire tízszeres árat szoktak adni a szülésért. Én 4,5 éve szültem nála, akkor egy százast adtunk.

2017. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak fórumról hallottam róla. (Sajnos túl későn, végül nem ő lett az orvosom) De ott viszont csupa jót! A szülésznőt akivel együtt dolgozik ismerem, már szültem nála, tudok róla írni. Vele jó a tapasztalatom. Ha gondolod keress meg privátban.
2017. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja és hát igen, a csecsemősök nem voltak túl kedvesek pár éve, amikor szültem... (volt egy-két üdítő kivétel, ezt nem tagadom) Most másodjára már leginkább csak azt szeretném majd, hogy hagyjanak békén. De azért első babásként kellemetlen volt a nemtörődömség, meg egyszer amikor én kértem segítséget, konkrétan bunkó beszólást is kaptam, arra célozva, hogy "zavarom" őket. Ez fájó gátsebbel, amúgy is kavargó érzelmekkel, nagyon tudott "ütni".

A kórház szerencsére jól felszerelt. 2-3-an voltunk egy szobában, amíg ott voltam. Bármikor lehetett zuhanyozni, ami jól esik az első napokban. Ha esetleg teljes magányra vágysz, akkor vannak fizetős egyágyas szobák is.

2017. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!