Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szájsebészet, kettő adag...

Narancs223 kérdése:

Szájsebészet, kettő adag ultra érzéstelenítő terhesen?

Figyelt kérdés
Napokba tettem ki kérdést a szájsebészettel kapcsolatban (most teszteltem a napokba pozitív tesztet ,begyulladt a fogam és elmentem magánba (szájsebésznek vallja magát ő is)kihúzatni.. hát beletördelte és elküldött máshova.. mára kaptam időpontot , mondtam hogy terhes vagyok korai még de szólok és ultra injekciót kaptam kimentem letelt az idő ..visszamentem, elkezdte éreztem ezért adott még egy adagot .. előtte bepánikoltam.hogy biztos.nem e árt a babának meg hogy volt már vetélésem .. azt állította hogy nem , nagyon megszenvedtem kikalapálta a gyökeret .. most nagyon szomorú vagyok mert aggódom hogy nem e ártott neki ez a dózis (röntgent nem kaptam)valaki tud erről valamit?Megy ki az érzéstelenítő és már nem merek bevenni fájdalomcsillapítót,torkom ma reggelre begyulladt egyszerűen nem.tudom.hogy még mi jöhet komolyan 😟 Napjaim már csak az aggódásokkal telnek lassan..ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett de muszáj volt kiírnom ,esetleg tapasztalatokat olvasnom

2018. ápr. 5. 13:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy poénosan mondta az aszisztens hogy ma én vagyok az első aki ekkora adag érzéstelenítőt kapott mint egy műtétnél mondanom se kell hogy elkezdtem ellenkezni hogy akkor hagyják ,biztos nem árt e a picinek ? Azt mondták nem tehát beadta, csak már az embernek a bizalma elillan egy pillanat alatt.....
2018. ápr. 5. 13:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztosan nem árt. Ez csak helyi érzéstelenítés. Véráramba max elvétve kerül. Így a lidocain se árt elvileg, csak mégse olyan biztos ebben mindenki, úgyhogy inkább nem adják be. De ez meg végképp nem árt.
2018. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2018. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen gyökérkezelésem volt. Egyik alkalommal 4 érzéstelenítőt kaptam, mert nem hatott.

Egészsèges lányom született.

2018. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezeket mármiint hogy nem árt.. most konkrétan úgy néz ki a fejem mi tha megvertek volna feldagadtam.. és nem csoda hogy teljesen kiakadtam, de próbálok mostmár másra gondolni!! Szivesen olvasok még tapasztalatokat
2018. ápr. 5. 14:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek az normális hogy nem varrta össze az ínyem? Alig birom kinyitni a szám a csontom fáj , de az van írva a papíromra hogy figeltávolítás feltárással, szerintetek?
2018. ápr. 5. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem két bölcsesség fogam távolították el szájseben, mindkétszer beletört, varrat is volt. Első alkalommal 32 hetes voltam, két érzéstelenítő kellett nekem is. Babám egészséges lett. Első nap fájt nagyon, beszélni se tudtam. Másodjára két hétig volt nagyon rossz, cataflamon éltem, szájzáram is lett, nem kívánom senkinek.
2018. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez rosszul hangzik.. én is leveseken fogok élni mert nagyon fáj és nem birom kinyitni a szám..
2018. ápr. 6. 02:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, en is duplat kaptam, bolcsessegfogamat kellett kivenni, nem volt egyszeru menet, meg a 2 szuri mellett is ereztem es sirtam is. A ferjem fogta a kezem, az asszisztens holgy a fejem, a doki kozben a fogam huzta...megszenvedtem! Ez 1,5 hete volt, 18 hetesen. Nem lesz gaz, nyugi!!!
2018. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fú az is nagyon rossz lehetett, ezek az élmények... nekem is hasonló volt ugyanúgy fogták a fejem potyogtak a könnyeim , nekem még a gyökereket is szétkalapálták hogy ki bírja húzni de még úgy is nagyon nagyon nehezen bírta kihúzni azthittem hogy eltörik az állkapcsom ... de a bölcsességfog még nehezebb ügy, Jó babavárást 🙂
2018. ápr. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!