Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második genetikai vizsgálat...

A második genetikai vizsgálat fizetős?

Figyelt kérdés
Magán dokihoz járok és az elsőért fizetni kellett. A másodikról meg kaptam az időpontot de semmi csekket nem amit be kéne fizetem. Arra gondoltam hogy a dokumentum zsebébe megy majd a pénz vagy ott helyben kell fizetni?
2018. ápr. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A 18.hetire gondolsz?
2018. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából.. azt mondták második genetikai. 25-én megyek de jövő héten leszünk 18 hetesek
2018. ápr. 5. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
A 18-20 hét között van a második genetikai uh, tb alapon is megcsinálják, de ha magánban csináltatod azért fizetni kell.
2018. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is magándokihoz járok és semmiért nem kellett fizetnem csak az UH képekért 33hkm
2018. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 12. heti sem fizetős. Csak ha kombinált tesztet csináltatsz. Az 30ezerFt.
2018. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 12. heti 12 ezer volt. Arról előre kaptam csekket most viszont semmit.
2018. ápr. 5. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
En maganba jarok, a 12. heti es a 18. heti is fizetos volt, cserebe video meg rengeteg 2d, 4d uh kep.
2018. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nekem ez ingyenes lesz de nem kapok olyan képeket meg videót?
2018. ápr. 6. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem kellett külön fizetni érte...


Az elsőért azért csak mert egy másik magánklinikán( Czeizel) csináltattam nem sima UH-ot..


Elvileg, ha adoki szonográfus végzettsége engedi, hoyg ő csinálja a genetikait, akkor nem szoktak plusz pénzt kérni..


De ha felhívod vagy őt vagy az asszisztenst, akkor szerintem megmondja

2018. ápr. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!