Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség és szemölcs?

Narancs223 kérdése:

Korai terhesség és szemölcs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos már úgy érzem hogy nálam minden összejön, pár napja teszteltem pozitívat,szerintem egy olyan 2-3hónapja vettem észre magamon ott szemölcsöt de úgy gondoltam hogy majd elmúlik utána terhes lettem ..volt egy korai vetélésem akkor nem is mondtam a dokinak mert nem okozott problémát ő se mondta a vizsgálaton , most nagyon beteg vagyok (torokgyulladás , nátha) és elkezdett viszketni az a szemölcs, nyilván el kell mennem a dokihoz ,kedden és csütörtökön rendel de csütörtökön tudnék csak ,szerintetek lesz valami baj ebből? Novemberbe volt rákszűrésem ott nem találtak semmmit, Hpv oltást megkaptam 17évesen ,nem cserélem a partnerem van egy férjem , szerintetek ez most miért van? Már kivagyok nagyon .. meg egy fogászati dolgom is előállt és épp hogy azt letudtam jön ez.. már ki vagyok akadva hogy el vagyok átkozva, vagy baj lesz megint....para az egész 😞nem is akartam menni csak 3hét múlva orvoshoz

2018. ápr. 9. 04:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos le van gyengülve az immunrendszered, és amíg kismama vagy addig alapból csökken...próbáld tunungolni magad étrendkiegészítőkkel és persze természetes zöldség cgyümölccsel...a szemölcsöket pedig kezeltesd...Ha nem vagyok tolakodó megkérdezhetem,hogy hogyan néznek ki ezek a nemi szemölcsök?! Neten néztem már de azok a képek eldurvult elburjánzott bőrképletek..
2018. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem picike pötty barna színű , nekem nem lehet elburjánozva mert be vagyok oltva,mondjuk eleve szemölcsös típus vagyok a nyakamon is van egy jópár, csütörtök az nem késő ugye? Azon izgulok hogy akkor tudok menni , pedig szedek terhes vitamint már amúgy is egy ideje elkezdtem meg folsav 😕
2018. ápr. 9. 16:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg a terhesség hozta ki ha még érdekel a téma , szülés után elmúlik elvileg 😧
2018. ápr. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!