Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok és...

8 hetes kismama vagyok és nagyon viszket mindenem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A bőröm sose volt érzékeny. Kb 1 hónapja tart ez és már elviselhetetlen
2018. ápr. 10. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szaraz a birom nagyon, azert viszketek. Szinten 8 hetes vagyok.

Gondolom hormonalis, mert nekem mar azota szarazabb a borom, hogy a teszt pozitiv lett. Sot, epp az tunt fel, hogy mensi elott mindig zsirosabb a borom es pattanasaim is lesznek, de mult honapban bem ez tortent, hanem viszketett es feszult az arcborom, ha nem kremettem be egybol arcmosas utan.


Most mar az egesz testemet kenegetem. Tegnap pl szinhazban voltam, poros lehetett a levego szerintem, de konkretan vegigvakaroztam az egeszet. Minden porcikam viszketett egymas utan, ami nem volt fedve ruhaval. Nagyon kellemetlen volt...


Hasznalj jo testapolot/olajat, hatha neked is segit.

2018. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hormonális. Nálam is ugyan ez a helyzet.
2018. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a nőgyógyásztol kaptam rá krémet.De nem tudom mi a hivatalos neve ennek a ,,vakarozasnak,,. Én vb aludni se bírtam tőle.
2018. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézess egy májfunkciót a kencék mellett.
2018. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!